Zaczynamy i witamy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Kortyzol, witaj pifko

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Kortyzol, cześć :)

P.S. Kojarzy mi się już taki nick na forum, nie byłeś już z nami wcześniej? hmmm

:
Cześć wszystkim! :)

:
Witaj w zakręconym świecie Dragon. ;)
pifko

:
Dragon, cześć :)

:
Dragon, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dragon, Cześć i czołem :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Witam wszystkich Użytkowników. Forum czytuję sobie od jakiegoś czasu, nareszcie udało mi się zarejestrować (był jakiś problem z kodem z obrazka przez kilka tygodni). Jestem z Mazowsza, ale pochodzę z Podlasia, gdzie to w pewnym miasteczku, można powiedzieć, że wychowywałem się w zakładzie zegarmistrzowskim. Mój dziadek i ojciec byli zegarmistrzami, ja niestety poszedłem inną drogą, chociaż pasja pozostała. Dziadek był prawdziwym fachowcem (niestety już ś.p.), ojciec do dziś zajmuje się hobbystycznie renowacją zegarów. Także trochę gratów w domu jest :) Ja wolę te noszone na ręce...
Lekko się rozpisałem, pozdrawiam wszystkich!

:
rafau, ale opowieść. Witaj ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
rafau witamy pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
witaj rafau

Wy macie zegarki ja mam czas...
:
rafau, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
rafau, Czołem i cześć :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.