Eleganckie EDC...
Odpowiedz do tematu

: Eleganckie EDC...
Hmmm... nie to, że kupić zamierzam teraz ale może jak będzie kiedyś kasa...?

Prosty człek jestem więc ze swoim Fortisem B-42 mógłbym pomykać codziennie... Niestety trzeba też pracować a że człowiek "między ludzi chodzi" fajnie by było mieć cosik bardziej eleganckiego - coś między Fortisem a typowymi garniakami, coś porządnego aby wstydu przed Ryśkiem i szefem firmy, z którą rozmawiam, nie było... A więc męski, spory ale subtelniejszy, z nakładanymi indeksami i polerowanymi wskazówkami... Cena? Sam nie wiem - powiedzmy do dwóch tysi? Wiem, że budżet skromny ale i takie życie ;)

No i niby wymagania niewielkie a kłopot kufa jest. Podsumowując rozglądam się za:

- 42-43mm koperta
- WR 100 minimum
- bez obrotowego bezela
- polerowane wskazówki i indeksy
- szafir (fajnie jakby miał AR)
- wolałbym automat ale jak mnie kwarc powali to może i być... ;)

Wymagania niespecjalnie wydumane a jakoś kufa pomysłu nie mam... Jak już kiedyś pisałem SARB045 jakby miał 42mm, no chociaż 40mm załatwiałby sprawę....

Hamiltony podchodzą niektóre ale zza Wielkej Wody to Vincenty mi budżet rozwala... :wkurzony:

Np:





Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły pobawmy się - poproszę o nazwęi fotkę - myślę, że nie tylko mi się przyda takie zestawienie "eleganckich EDC"... pifko

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Seiko sarx001



edyta, i filmik: klik

Ostatnio zmieniony przez vodka 2013-05-26, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
:



:




Co prawda to tylko 41mm, ale AR w tym zegarku niszczy system :shock: Cenowo okolo 2K wyjdzie z opłatami ;) Są również czarne :P

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Spinner, Hami z drugiej foty, przynajmniej na tej focie, miażdży.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Przepraszam za małe OT, ale jaki jest ref: tego drugiego Hamiego (z czarną tarczą)? Nie mogę go znaleźć na stronie producenta... Wygląda bardzo ciekawie.

I'm not myself, but not dead and not for sale...
:
lukebor napisał/a:
Przepraszam za małe OT, ale jaki jest ref: tego drugiego Hamiego (z czarną tarczą)? Nie mogę go znaleźć na stronie producenta... Wygląda bardzo ciekawie.


H32615835

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:


H32615835

Dzięki. Rzeczywiście na powyższym zdjęciu wymiata. Na innych już wypada imo gorzej. Kupować w ciemno chyba bym sie bał...

I'm not myself, but not dead and not for sale...
:
To ja coś też z Hamiego tylko 40 mm :
http://www.ebay.pl/itm/Ha...=item1e7a6ad2b4

Edyta:

A biały na kizi do korumpowania:

http://zegarkiclub.pl/for...e__hl__hamilton

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-05-26, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Póki co IKS wygrywa, jakie ma wymiary i WR ten OS?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Zaproponowałbym Ci coś ze stajni Icklera, bo jego koperty są świetne, ale nie ma w jego zegarkach polerowanych wskazówek...

:
A gdzie można je oblookać?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Popatrz sobie na stronę:

http://www.ickler.de/

Do Icklera należy marka m.in. marka Archimede. Popatrz np. na Archimede Outodoor:



- 42-43mm koperta - Jest
- WR 100 minimum - Jest
- bez obrotowego bezela - Bez
- polerowane wskazówki i indeksy - Nie ma
- szafir (fajnie jakby miał AR) - Ma
- wolałbym automat ale jak mnie kwarc powali to może i być... ;) - Automat

Cenowo koło 2 tysięcy PLN.

:
Tylko jedno ten Archi to typowy edc ale nie bardzo podchodzi pod eleganckie EDC .
Może taki cóś

:
Rudolf, , ale w Benek bez bransolety fatalnie wygląda :/ Paska nei da się założyć :/

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.