FXR Straps po godzinach
Odpowiedz do tematu

: FXR Straps po godzinach
Cześć,

Jak obiecałem, tak czynię.
Kilka moich tworów powstających z reguły po potomka najedzeniu i zaśnięciu. :)
Do tematu podchodziłem jako totalny laik więc eksperymantów był ogrom.
Co wyszło, oceńcie sami. ;)

Taki pierwszy z pierwszych do odkopanego z szuflady Timexa.
Narzędzi było niewiele więc całe AGD, RTV i ZPT zaangażowane zostało. No i żona jeszcze jako ciało opiniujące. :)

18mm




Na modelu






Słońce świeciło, lato w pełni to do głowy coś weselszego wpadło

20-tka






22-ka






Taki dziwny 22mm to wynik nieskończonej gapowatości. Coś się udało uratować.





A, że lubię wyzwania i brat miał urodziny to taki iPodowy otulacz otrzymał:

Surowo



I po barwieniu




Z zawartością




W międzyczasie udało się skończyć taką czarną 20-tkę i poeksperymantować z rowkiem i szwami blisko krawędzi.






I tak sobie dłubię wieczorami.
CDN...

pozdrawiam,
Radek

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2013-12-15, 21:25, w całości zmieniany 2 razy
:
No no, Ci powiem że klasa pasiorki ;)
Coś mi się wydaje, że latorośli będziesz musiał coś na sen kupić jak się zamówienia od Melepet posypią :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Brawo, wyglądają naprawdę dobrze.
Gratuluję :)

:
Jak na zupełne początki, bo bardzo fajnie to wygląda. Zapowiada się ciekawie.

:
Fajne pachy, mam nadzieję, że wpadniesz na spotkanie do Zgierza albo chociaż na jedną z łódzkich ustawek. :)

Kuba
:
BRAWO ten PAN pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Fajne, fajne :) Jakbyś potrzebował betatestera, to się juz zgłaszam ;)
pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
To ja mogę być alfatesterem :P

:
I brawotenpan ;) pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kolejny utalentowany kumotr :))
Jak na mój gust nie wygląda to bynajmniej na pierwsze eksperymenty- jest dobrze ;)

:
Jeśli to pierwsze eksperymenty, to ciekawe co będzie dalej :)

:
Z_bych napisał/a:
Jeśli to pierwsze eksperymenty, to ciekawe co będzie dalej :)


Tylko lepiej :) A na początek da duże upusty ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dzięki za entuzjazm i pochwały. pifko Zacząłem się w to bawić w lipcu więc cały czas eksperymentuję i się uczę. Każdy pasek to nowe wyzwanie. ;)

Ale, że beta, a co dopiero alfa testerów się doczekam to się nie spodziewałem ;)

No to ciąg dalszy tego co do tej pory powstało.


Pierwsza 24-ka z surowymi, lekko polerowanymi krawędziami. Grubas 6mm. Niedawno wylądowała na mojej pierwszej Maryśce.







Następny twór to próba alla ammo strap. Cienias 24mm z mizdrą od spodu. Trochę porysowany przy barwieniu, ale tak miało być (a co mam powiedzieć? :P ).



Będąc na wczasach odwiedziłem farmę strusi i po krótkiej rozmowie z właścicielem stałem się posiadaczem kilku fajnych skórek z wielkiego ptaka. :) A teraz się głowię, gdzie w okolicach Łodzi można znaleźć jakąś istniejącą jeszcze fermę strusi? Albo nabyć skóry? Może macie jakieś przecieki i możecie pomóc?

I tak powstał kolejny prezent. Tym razem 22mm koniakowy grzbiet strusia do chińskiego tourbilona.





Na modelu








Niedługo potem pod nóż poszła czarna strusia łapka i tak powstała 22ka do Eposa 3418 Skeletona na pierwsze zamówienie :)






Już prawie koniec :głową w mur:


Niedawno ukończyłem damskiego mahoniowego cieniasa 12mm. Wyszły dosyć ciekawe przebarwienia i nawet się nowej właścicielce spodobały. Grubość ok 1,5 mm.
Takie drobne szycie to mordęga :P



Zamontowany




No i ostatni projekt.
Naturalna, lekko olejowana strusia łapka z aksamitną fakturą. 24mm, podobno do OP więc zacnie i stresująco. Jeszcze nie mam info czy się podobał bo poleciał do Kielc.



A tu widać, że z jednego kawałka:




Na razie tyle :głową w mur:

Kończy się jeszcze taki sam miękki, koniakowy struś jak do chińskiego tourbilona tylko z ostrym zakończeniem.

To się pochwaliłem. Post gigant wyszedł i oby było więcej oglądania niż czytania :)

pozdrawiam,
Radek

PS. Dzięki za zaproszenie. A co wy robicie na tych spotkaniach? Browaru?

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2013-12-15, 21:30, w całości zmieniany 3 razy
:
Fixxxer napisał/a:
I tak powstał kolejny prezent. Tym razem 22mm koniakowy grzbiet strusia do chińskiego tourbilona.

Patrz Pan! Skandal! Też mam chińskiego turbilliona a prezentu nie dostałem plask

;-)

Fixxxer napisał/a:
Dzięki za zaproszenie. A co wy robicie na tych spotkaniach? Browaru?

Nie dziękuj, tylko wpadaj.
Na spotkaniach robimy to, co zwykle robią faceci jak się spotkają z kumplami ;-)

:
Fixxxer, ziom, jesteś moim fanem! pifko
Pachy wyglądają jak spod maszyny, wszystko równiutko i w ogóle cymes.
Nawet kilka z nich to mi się widzi, jakbyś chciał robić brązowy 22 z biało-czerwonymi nitkami tu i ówdzie, co zupełnie przypadkiem do Citka Havanny pasuje, to chętnie udostępnię nadgarstek.

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2013-09-09, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.