Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Fazi napisał/a:

<ciach dwa petarda zdjęcia nadgarstkowe, z których wersja biała jest znacznie bardziej niż wersja czarna ...>

Chrono - paluchy lizać


No właśnie, nadgarstkowe białej wersji jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu że to jest to cool

:
Iks napisał/a:

Tak się zastanawiam czy Segoy nie poradziłby czegoś na tą paskudną zieloną lumę/farbkę -


+100

zegar fajny, a lume skopali strasznie facepalm

:
Iks napisał/a:
Tarcza jest jakby kanapkowa hmmm


To jest kanapka ;)

[ Dodano: 2014-03-28, 13:12 ]

:
np, ale jeśli dobrze widzę to tam jest zagłębienie gdzie siedzi luma hmmm to nawet jak się je wypełni do poziomu tarczy to też nie powinno być bidy

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale na małych tarczkach i wskazówkach nie ma już tyle miejsca. A tam też jest luma (zielona...).

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
:
Ostatni, popularny u nas WIRED AGAW403, za ok 410zł z darmowym szipem :arrow: http://www.ebay.pl/itm/16...984.m1423.l2649


:
Może subiektywne stwierdzenie (bo mam), ale brać radzę, bo to naprawdę super zegarek jest (i cena ciagle apetyczna...) :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zdecydowanie bez rewelacji, jeśli idzie o cenę (wychodzi równa stówa przy dzisiejszym kursie), ale z tego co pamiętam czasem ktoś pyta o dostępność tzw. bullbarów do Casio: eBay

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Kasamene napisał/a:
Zdecydowanie bez rewelacji, jeśli idzie o cenę (wychodzi równa stówa przy dzisiejszym kursie), ale z tego co pamiętam czasem ktoś pyta o dostępność tzw. bullbarów do Casio: eBay


Było :arrow: http://www.czwarty-wymiar...p=767121#767121

:
Już nie będę w takim razie, obiecuję poprawę :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
;) :))

:
Eee tam :!: Taniej wyszło :złośliwiec: :złośliwiec: >>> 99,98 PLN :facepalm: :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Eee tam :!: Taniej wyszło :złośliwiec: :złośliwiec: >>> 99,98 PLN :facepalm: :facepalm:

Równa stówa to było takie mało precyzyjne przybliżenie ;)
Tak swoją drogą to nie chcę Cię martwić, ale przepłaciłeś... Mnie skasowało tylko na 99,55 :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.