Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Zabójcza cena czy nie, ja chyba ponownie spróbuję hmmm
Poprzednia próba zakupu nie doszła do skutku, po przelewie Radiomir zaraz zniknął ze strony i na kilka moich pytań kiedy nastąpi wysyłka nie było odpowiedzi przez ponad miesiąc. Dwa dni temu wycofałem kasę a teraz widzę że zegarki są znowu dostępne za trochę wyższą cenę. Kurcze, gdyby Chan chun fung z tamtej strony wspomniał/a że mam coś dopłacić to bym tak zrobił. A teraz tylko niepotrzebne zamieszanie przez to wszystko. Dziwni ci chińczycy :/

Przymierza się ktoś do zakupu? Pytam bo z formularza na stronie sklepu wysłałem pytanie czy zegarek rzeczywiście jest dostępny do sprzedaży czy to tylko taka ściema, ale może głupio im odpowiadać na maila sfrustrowanego niedoszłego klienta i liczę się z tym że odpowiedzi nie doczekam się żadnej :D

:
keg napisał/a:


"Przymierza się ktoś do zakupu? Pytam bo z formularza na stronie sklepu wysłałem pytanie czy zegarek rzeczywiście jest dostępny do sprzedaży czy to tylko taka ściema, ale może głupio im odpowiadać na maila sfrustrowanego niedoszłego klienta i liczę się z tym że odpowiedzi nie doczekam się żadnej :D "


Ehhh ja myślę ale mam dylemat od którego łeb pęka. Mam kasę którą planuję wydać na portugalca i pasior do niego, dopłaciłbym trochę i byłaby alpha chrono która łazi mi po głowie już od bardzo dawna (tylko zakup ciągle odkładałem bo albo nie było, albo jak była to nie miałem gotówki). Ciekawe tylko jak z szansą na załapanie się na daninę kupując na stronie alphy.

PS. Durny jestem-kiedyś były w okolicach 130-140$ :/

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2014-03-27, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
:
carpetmonster napisał/a:


PS. Durny jestem-kiedyś były w okolicach 130-140$ :/


Trudno, czasu się nie cofnie więc nie ma o czym gadać. Ja jeszcze trochę porozważam czy chcę się ponownie barować z alphawatchersami czy może polować na zegarek na jebaju, ostatnio czarny Radiomir w licytacji poszedł za nieco ponad 80$ więc cenowo znacznie lepiej.
Ale ja właśnie chciałbym wersję z białą tarczą hmmm

W każdym razie jeśli chodzi o dostępność u producenta to dostałem potwierdzenie od kogoś z tamtej strony że zegarki są.

:
Seven napisał/a:
Może nie okazja, ale gdyby ktoś akurat nosił się z zakupem Nighthawka to w clicku jest za niecałe 200$.


I już po promocji. :( Ostatnio mocno żonglują cenami, trzeba regularnie obserwować. hmmm

:
Ktoś ostatnio szukał Boschetta? Gdyby nie to, że mam już niebieskiego divera a z drugiej strony cały czas zbieram na większy wydatek to bym się zastanawiał.
http://forums.watchuseek....ii-1005246.html

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Taaaaaa... On hold...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
keg napisał/a:
carpetmonster napisał/a:


PS. Durny jestem-kiedyś były w okolicach 130-140$ :/


Trudno, czasu się nie cofnie więc nie ma o czym gadać. Ja jeszcze trochę porozważam czy chcę się ponownie barować z alphawatchersami czy może polować na zegarek na jebaju, ostatnio czarny Radiomir w licytacji poszedł za nieco ponad 80$ więc cenowo znacznie lepiej.
Ale ja właśnie chciałbym wersję z białą tarczą hmmm

W każdym razie jeśli chodzi o dostępność u producenta to dostałem potwierdzenie od kogoś z tamtej strony że zegarki są.



Poszedł, ale za trochę ponad 80 łabędzi :)

Non serviam.
:
carpetmonster napisał/a:
...kiedyś były w okolicach 130-140$

Dlatego wziąłem oba...(wtedy) :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:





Chrono - paluchy lizać

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-03-27, 21:43, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
carpetmonster napisał/a:
...kiedyś były w okolicach 130-140$

Dlatego wziąłem oba...(wtedy) :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:


A nie dlatego, żeś hurtownik? :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Fazi napisał/a:

Dlatego wziąłem oba...(wtedy) :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:

Obrazek

Obrazek

Chrono - paluchy lizać


Ale gdybyś miał wybierać to który ładniejszy?
Bo mnie biały bardziej się widzi... hmmm

:
Chyba właśnie białego bym wziął ponownie - ma lepszy look pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wszystko fajnie tylko ta koronka.
Jak się na prawej łapie nosi to nie przeszkadza ale na lewej... hmmm

:
Przekwalifikować się pora pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-03-28, 01:01, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Stargate na bransie In stock, cena chyba przyzwoita:
http://www.click-a-watch....h-skz325k1.html
http://www.click-a-watch....h-skz323j1.html

:
Woytec napisał/a:
Bo mnie biały bardziej się widzi... hmmm


Tak się zastanawiam czy Segoy nie poradziłby czegoś na tą paskudną zieloną lumę/farbkę - gdyby dać białą to ten zegarek by zyskał ze 6x co najmniej hmmm Tarcza jest jakby kanapkowa hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.