Wiosenny PSTROKAT
Odpowiedz do tematu

: Wiosenny PSTROKAT
Będąc od niedawna uczestnikiem forum, zainspirowany twórczością szanownych Kumotrów, postanowiłem spróbować własnych sił w złożeniu własnego zegarka. Zacząłem poruszać się trochę po omacku, nie znając się na technice zegarmistrzowskiej, ale od czego jest content zawarty w tym forum i możliwość kupienia gotowych elementów z różnych stron świata..a także podstawowych narzędzi... Tak więc zamówiłem i złożyłem takiego pstrokatego łocza, który jeżeli mi się nie znudzi potowarzyszy mi przy witaniu wiosny, na którą powoli zaczynam czekać.. pasek zakupiony został od Gerlachów i muszę przyznać, że taki parciak jest bardzo wygodny..





Teraz zaopatrzyłem się w kilka Mołni i idąc śladami innych biorę się za zaprojektowanie własnej tarczy.. i zainstalowanie mechanizmu oraz nowej tarczy w ktorymś z opakowań dostępnych na rynku ;) Świetny relaks na zimowe popołudnia:)

Silicon
:
Dobre początki :)

:
...super pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ciekawie wygląda :))

:
Niezle wyszlo, troche odwazy tylko kolor tych wskazowek troche :)

:
selassje napisał/a:
Niezle wyszlo, troche odwazy tylko kolor tych wskazowek troche :)


NO wlasnie dlatego ten kolor nadaje sie na wiosenne noszenie..;)

Silicon
Spam
[Usunięty]
:
...kolorystycznie bardzo przyjemny pifko

:
Dla mnie superancki ,kolorystycznie dobrany wzorowo , zazdroszczę umiejętności stworzenia takiego zegareczka .

:
A inspiracją był:





Ale fajny pomysł, ja robię z centralna sekundą:




Zobaczcie link (trochę informacji)

http://www.knirim.de/xlwlang.pdf

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2014-01-07, 20:54, w całości zmieniany 2 razy
:
a skad taka tarcza??

Silicon
:
Do kolegi z Hong Kongu robi za zamówienie :)

to już gotowa wersja

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2014-01-07, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
:
a mozna prosic o wiecej szczegolow..??

[ Dodano: 2014-01-07, 21:30 ]
Wyglada swietnie - zakupilbym taka..;)

[ Dodano: 2014-01-08, 17:08 ]
Zamowilem sobie taka tarcze.. Nie moge sie juz doczekac kiedy bede ja mial w swoich rekach..;)

Silicon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.