Hamilton. Który i gdzie kupić?????
Odpowiedz do tematu

: Hamilton. Który i gdzie kupić?????
Pytanie jak w temacie. Zachorowałem na Hamiego. Wacham się pomiędzy dwoma modelami

1. Jazzmaster Maestro Chrono



2. Jazzmaster Chrono Auto



W Polsce z dostępnością słabo :mad:

Widziałem sporo ofert na chrono24, ale nie mam żadnych doświadczeń, bo tam nie kupowałem.
Czy możecie polecić, któregoś ze sprzedawców?

Widziałem "Maestro" w ofercie polskiego sklepu kraff.pl. Cena sporo wieksza niż na chrono24.
Czy ktoś zna ten sklep? Godny zaufania on jest?

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Ja bym brał drugiego:-) Z USA:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Z tego co sie orientuję sklep raczej ok - mailowalem z nimi kiedyś w sprawie Jazzmastera.
Na zatoce polecają użytkownika cencibel - nawet chyba któryś Kolega ostatnio u niego kupował, poszukaj na forum (kornel91 zdaje się).

I'm not myself, but not dead and not for sale...
:
Zobacz czy tutaj tego nie dają:
http://www.cheapgenuinewatches.com/en/
(na eBayu był znany pod nazwą timeparadise, ale teraz jakoś nie ma żadnych aukcji)

pozdrawiam
Narfas

:
Wybierz dwójkę Panie, wybierz dwójkę , co do ceny to kornel91swojego kupował na zatoce od sprzedawcy w Hiszpanii, podobno facet dobre ceny daje. Odezwij się do niego ;)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
A jakieś doświadczenia z chrono24 ?

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Z tych dwóch wybrałbym... X-winda :)

Ale jeżeli nie wchodzi w rachubę, to 2.

Hiszpańczyk Cencibel ma dobre ceny jak na Europę, TimeParadise - porównywalne, ale to licytacje i trzeba jeszcze na Vincenta uważać, bo z Singapuru idzie chyba.
Ja na swojego X-a polowałem pół roku, zanim znalazłem go w rozsądnej cenie (ponad 200 ojro mniej niż u Cencibela) za nówkę.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
Hiszpańczyk Cencibel ma dobre ceny jak na Europę, TimeParadise - porównywalne, ale to licytacje i trzeba jeszcze na Vincenta uważać, bo z Singapuru idzie chyba.
Ja na swojego X-a polowałem pół roku, zanim znalazłem go w rozsądnej cenie (ponad 200 ojro mniej niż u Cencibela) za nówkę.


Niestety timeparadise nie ma ostatnio aukcji na eBayu, a na jego aukcjach można było wyrwać Hamiltony w naprawdę dobrych cenach (jednego nawet kupiłem). O ile dobrze pamiętam można było wyrwać chrono za 600-650 USD. Vincent prawie pewny.

pozdrawiam
Narfas

:
Jak polowałem na x-winda 9 miesięcy temu (jak ten czas leci), to ceny na aukcjach u TimeParadise sięgały nawet 900 portretów Waszyngtona.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
Jak polowałem na x-winda 9 miesięcy temu (jak ten czas leci), to ceny na aukcjach u TimeParadise sięgały nawet 900 portretów Waszyngtona.


...jak to na aukcjach, różnie bywa. Ja trochę popolowałem, żeby mojego Khaki wyrwać w miarę tanio. X-windy też obserwowałem przez jakiś czas i rzeczywiście chodziły za w miarę równe pieniądze. O ile pamiętam inne chrono można było kupić taniej, szczególnie inne niż czarne (zasada: na aukcjach białe chrono są tańsze). :))

pozdrawiam
Narfas

:
Witam,

No ja też szukałem długo ale odezwałem się na maila do tego sklepu z ebaya i dał mi rabat. Można spróbować nawet jak nie ma to pewnie jest możliwość ściągnąć. http://stores.ebay.pl/Cencibel-Watches

Edytka:
A kolega cena zna :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-06-29, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki za sznurek :P

Spróbuję wysłać zapytanie do tego koleżki.

Pytanko w sprawie zatoki: czy wystarczy rejestracja na polskim ebay czy trzeba to załatwić inaczej?

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
bert69 napisał/a:
Pytanko w sprawie zatoki: czy wystarczy rejestracja na polskim ebay czy trzeba to załatwić inaczej?


Wystarczy na polskim.

pozdrawiam
Narfas

:
a ja brałem swojego tutaj:
www.jomashop.com
dobre ceny i są przyjaźni :)

emster
[Usunięty]
:
Z tych dwóch to dwójka.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.