Ruhla...
Odpowiedz do tematu

:
Następna stalówka wpadła (dzięki Kris!)

A tu,wedle mojej wiedzy,wszystkie stalowe Ruhle z centralnym sekundnikiem

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Platynowa łopata

https://ostalgieruhla.wordpress.com

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
kolekcjonersko bardzo ciekawe zegarki,bardzo dużo modeli i w miarę niskie ceny,tylko kamieniowe ruhle i thiele zaczynają drożeć.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Napisałeś wtedy, że na fotce są wszystkie stalowe Ruhle z centralnym sekundnikiem. A żołdak NVA to pies?



VEB Gburek.

:
w sumie racja,widziałem tą ruhle na chrono24,cena taka że mi papcie spadły :shock: :shock:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
---

BTW nie wiem, czy wśród eksportowych marek Ruhli nie znalazłoby sie coś w stali.
Chyba że przyjmiemy iż to nie Ruhle :)

VEB G.

[ Dodano: 2015-08-20, 14:23 ]
--

buran napisał/a:
w sumie racja,widziałem tą ruhle na chrono24,cena taka że mi papcie spadły :shock: :shock:


Repliki Garde są trochę tańsze. I na oryginalnym module.

Gb.

:
kiedyś czytałem na uchrforum że większość stalowych ruhli szła na eksport,zresztą część miała jeszcze koperty robione przez R+W.jakościowo zegarki wcale nie gorsze od GUB-ów,wersja z centralną sekundą ma unikalny patent na blaszkę z rubinkiem no i ten wirek na bębnie sprężyny.

najfajniejsze dla mnie są jednak patelnie,po prostu je uwielbiam :)) Tutaj troszkę rzadsza wersja

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
(...)ten wirek na bębnie sprężyny.


Szlif glashucki, zwany też słoneczkiem.

G.

:
na właśnie,dzięki!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Kiedyś Jacek pokazywał taką Ruhle z zieloną, albo niebieską jaskrawą tarczą i dużymi indeksami, buksiak .
Nie mogę jej znaleźć- pomożecie ?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Voila

G.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2015-08-24, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
:
voila, voila i gdzie ona ??

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Tu :D

Gbouuu.

:
na PW mam pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
pifko


Przez ciebie muszzę lecieć do lodówki cool
pifko

G.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.