poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Mudzika czeba będzie Mendzie zabrać jak przyjdzie pora... :złośliwiec:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Arek napisał/a:
straszny malec z tego MR-G hmmm


Dla mnie jest w sam raz... a przynajmniej nikt nie będzie myślał o przejmowaniu :P


bow napisał/a:
Mudzika czeba będzie Mendzie zabrać jak przyjdzie pora... :złośliwiec:


E...nie wiem czy tak szybko przyjdzie ta pora...ostatnio mnie znowu na bateryjki naszło

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Arek napisał/a:
straszny malec z tego MR-G hmmm


Dla mnie jest w sam raz... a przynajmniej nikt nie będzie myślał o przejmowaniu :P



Nie powiedziałem tego jako wada :złośliwiec:

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Eeeee.. Mudman w wersji z multibandem...a dać temu kryształowi kwarcu i układowi scalonemu popracować, a nie co chwila wspomagać jakimiś falami zza zachodniej granicy :)
A poważniej to wzbiera we mnie awersja do regulacji falami. Docelowo bowiem jakość implementowanych kryształów i układów powinna zostać obniżana (czytaj koszty produkcji ograniczane, zyski zwiększane) bo w praktyce pogorszenie jakości układu kwarcowego nie będzie zauważane (ba! dokładność miesięczna de facto wzrośnie do +-0s).

Zegarki * Rower * Radio
:
Rzadki jak dwójka po Chińczyku Seaman/Frogman dw 9950. Wahałem się czy brać ale teraz nie żałuję. Nie muszę chyba pisać że zegar jest kapitalnie wykonany :)






Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2015-05-05, 12:26, w całości zmieniany 1 raz
:
...
Entwistle, to ten z Kizi :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tak, cena fajna, stan praktycznie nos. Gumki świeże jak w nowym zegarku cool

:
Entwistle, fajny ten Seaman/Frogman sam się nad nim chwilę zastanawiałem, dobrze wiedzieć od kogo odkupić w razie czego :złośliwiec:

pifko

:
:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jakiś taki smutny u ciebie się wydaje. Lepiej kopsnij go do mnie :D

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
dlaczego ja tak sporadycznie zaglądam na kizi :głową w mur: dobijcie mnie jeszcze ceną :( chociaż na PW

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O ile pamietam 650 zł

:
:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:
przez tydzień możecie się do mnie zwracać "baranie zakupowy"
:(

khm khm Obecny Szanowny Właścicielu Froga gdybyś tak kiedyś wpadł na pomysł pozbycia się go to uprzejmie proszę o informację - na pewno osoba nie straci a nawet zyska cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dajcie choć chwilkę ponosić ;) Zegarek w gabarycie Risemana, ultra wygodny, mimo iż mam raczej duży nadgarstek zegar na nim nie znika :)

:
Ratler Wściekły I, no to dupa jesteś. Długo leżał na kizi nawet miałem wrzucić w okazje. Za co też przepraszam.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.