poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Elix napisał/a:
Dorian06, ten zegarek naprawdę świetnie leży na ręce. Nawet jeśli masz niewielki nadgarstek.
Spytaj wujka bowa jak nie wierzysz :)

Byłem dzisiaj w Trądzie.
To prawda, że dobrze leży. I nawet strasznie nie odstaje. Jedynie pasek jakiś takiś :/ .
I kolor mieli drętwy bo czarny. :(





Wujku, czy w żółtku bezel ma wystające cyfry :?: Na zdjęciu wygląda, że wystają. Bo w czarnym nie. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pomylka...

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-09-15, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Dorian06 napisał/a:
Elix napisał/a:
Dorian06, ten zegarek naprawdę świetnie leży na ręce. Nawet jeśli masz niewielki nadgarstek.
Spytaj wujka bowa jak nie wierzysz :)

Byłem dzisiaj w Trądzie.
To prawda, że dobrze leży. I nawet strasznie nie odstaje. Jedynie pasek jakiś takiś :/ .
I kolor mieli drętwy bo czarny. :(





Wujku, czy w żółtku bezel ma wystające cyfry :?: Na zdjęciu wygląda, że wystają. Bo w czarnym nie. :(



Dorian06, z czarnych to bym teraz tego brał:



A cyferki wystają ;)
To tylko charakteru dodaje na żywo. Wygląda imho lepiej, niż te gładkie, które ja ma w wersji 1a i 1b.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
...

A cyferki wystają ;)
To tylko charakteru dodaje na żywo. Wygląda imho lepiej, niż te gładkie, które ja ma w wersji 1a i 1b.

Wiem. Lubie to. Mam tak w Cytrynie. :))
Jakbym kupował to tylko niebieskiego. Ostatecznie żółtego. Ale 2,5 k nie dam. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, jak bardzo się postarasz, to kupisz tego niebieskiego za 1450-1500 zł.
Jak chcesz, mogę Tobie pomóc :)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Dorian06, jakie 2,5 k
http://allegro.pl/master-...5661339811.html

Byly nawet po 1,5 k od zibi.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Marcin, Dorian06 myśli o takim niebieskim chyba :



Te jednak są troszkę droższe od starszych wersji kolorystycznych.

Ostatnio zmieniony przez Elix 2015-09-15, 20:42, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Może i tak Michał. Dla mnie i tak wygrywa Mudmaster. Tylko za drogi dla mnie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Marcin, jeszcze go kupisz. Kwestia czasu :)
Mnie również podoba się bardziej Mudmaster. Dzisiaj muszę zamówić, bo jak teraz nie zamówię,
to będę musiał czekać kolejne dwa tygodnie za złożeniem zamówienia, a w konsekwencji miesiąc za zegarkiem.

I nadal nie mam pewności co do koloru :głową w mur:

Każda wersja ma coś w sobie, co bardzo mi się podoba. Każdy ma świetne zestawienie kolorystyczne.
Jestem jednak coraz bliżej tego, żeby zakupić tą najbardziej stonowaną wersję. Całą w czerni.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Nie bądź nudny bierz żółtka :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Boje się tego żółtego. Ja noszę raczej stonowane rzeczy i kolory :głową w mur:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Boje się tego żółtego. Ja noszę raczej stonowane rzeczy i kolory :głową w mur:


Michał ale on i tak będzie leżał w pudełku a Ty będziesz katować M-force i jeszcze 3-4 jak kiedyś pisałeś. Chyba, ze wyślesz mi zebym tylko zobaczył ten zegarek bo u mnie nigdzie nie przymierze nawet :oops: Potem odeślę w nienaruszonym stanie ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Dorian06, jakie 2,5 k
http://allegro.pl/master-...5661339811.html

Byly nawet po 1,5 k od zibi.

NIEBIESKI. :P
http://timetrend.pl/zegar...g+&results=1047
Dodam, że nie szukałem nigdzie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Marcin, pewnie że podeślę. Masz to jak w banku. Mówisz i masz pifko
Jak przyjdzie, to się dogadamy co i jak :)

A z noszeniem, to pewnie będzie tak jak napisałeś. Większość czasu przeleży w pudełku.
Choć robię duże postępy, bo co jakiś czas, zakładam coś nowego na rękę.
Robię to okazjonalnie, ale są postępy :))

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix, G służy nie do noszenia lecz do tyrania.
A skoro Ty ich nie nosisz to po wuja je kupujesz :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.