poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
bow, świetny Mudmaster. Jak Twój to zazdroszcze.

[ Dodano: 2015-09-10, 07:20 ]
Nadgarstek 18,5 cm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
...
Nadgarstek 18,5 cm
Obrazek

I jak :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Widać że dobrze leży .

:
Na fotce tak nie widać ale mam jeszcze duż luz dzięki l2l małym.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Na fotce tak nie widać ale mam jeszcze duż luz dzięki l2l małym.

hmmm Czyli dobrze czy źle :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, dobrze. Jest mały , że właśnie żonie pożyczyłem wyszla do fryzjera. Droższego zegarka bym jej nie dał :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Dorian06, dobrze.
...

W takim razie nie pozostaje nic innego. pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
kornel91, to musi być ekstremalny fryzjer skoro żona potrzebowała G-Shocka :D

:
Rudolf napisał/a:
kornel91, to musi być ekstremalny fryzjer skoro żona potrzebowała G-Shocka :D

:D

:
Rudolf napisał/a:
kornel91, to musi być ekstremalny fryzjer skoro żona potrzebowała G-Shocka :D


Marcin zobaczymy jak wroci :) Sam jej zaproponowałem żeby wzięła. Nie ma takiej pasji jak ja ale dwa Lorusy jej kupiłem i nosi. Ja się synkiem zająłem. On śpi a ja nadrabiam zaległości na forum :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Rudolf napisał/a:
kornel91, to musi być ekstremalny fryzjer skoro żona potrzebowała G-Shocka :D

:D
Chyba, że u tego fryzjera płaci się zegarami. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Marcin, dzięki za zdjęcie. Jest dobrze. Nie wydaje się być za mały.
Gorzej, że dałeś go żonie ... Zaczynam podejrzewać, że nie podszedł Ci zakup i próbujesz się go pozbyć :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Michał szczerze to tak średnio. Teraz jak siedzę w domku to gw -9400 cały czas na ręku. Automaty stoją od kilku dni nienakręcane.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cytat:
Droższego zegarka bym jej nie dał :)



Marcin dobre , zgadzam sie z tym

:
Moje G.



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.