Nieduże zegarki nurkowe (<42mm)
Odpowiedz do tematu

:
Pasuje tu jak ulał. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pyk :)

--
aRTI01
:
arti01, pifko

Tutaj również pasuje. :))
print screen

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Łuuup :!: ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, dzięki. pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Pokazuj Hamiltona :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jestem. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Chociaż moim, subiektywnym oczywiście zdaniem, kopertę ⌀ 42 mm należałoby zaliczyć do kategorii średniej, to pozwolę sobie ponownie zaprezentować Komandirskie K-35... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, i jak z poprawnym odczytem godziny :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Dorian06 napisał/a:
bladerunner, i jak z poprawnym odczytem godziny :?: hmmm


Na chwilę obecną, to paradoksalnie większy problem mam nie z prawidłowym odczytaniem, a z właściwym ustawieniem godziny... ;)

W związku z tym, że nie jest to jedyny automat w mojej zegarkowej kolekcji, to chyba będę musiał rozważyć ewentualność zakupu rotomatu... hmmm

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, rotomat to bezsensowne urządzenie.
Jak zegarek robi Ci powiedzmy 10 sekund na 24 godziny to po tygodniu masz ponad minutę. To i tak musisz go ustawiać. ;)
Szkoda kasy. Lepiej zegarek za to kupić. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Dorian06.

Muszę faktycznie zastanowić się, czy jest sens tracić kasę na rotomat... hmmm

Tym bardziej, że obecnie planuję zakup czasomierza z mechanizmem o naciągu manualnym... :roll:

Jeżeli zaś chodzi o zegarki nurkowe, to nad nowym nabytkiem zastanowię się chyba dopiero przed okresem wakacyjnym... :)

PS.
Natomiast Certina zaprezentowana przez Ciebie, to rzeczywiście pasuje tu jak ulał... :))

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-04-02, 21:47, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Ja kręcę tylko automaty z datą, bo godzinę koryguje się szybciutko, ale z trafieniem we właściwe ustawienie daty, to już jest 50/50% :/

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Zegarki z datownikami mogą sprawiać tego rodzaju problem, o czym już wielokrotnie miałem wątpliwą przyjemność się przekonać... hmmm
Mniejszy kłopot sprawiają czasomierze wyposażone w przycisk szybkiej zmiany daty.
Jednak należy uważać, żeby nie zmieniać ustawień datownika w tzw. fazie zmiany daty, gdyż może wtedy dojść do uszkodzenia mechanizmu zegarka... :/
Wobec powyższego przy użytkowaniu wielu czasomierzy mechanicznych, to najwygodniej jest używać tych bez najpopularniejszej komplikacji... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, zegarek bez daty to jak rower bez siodełka. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.