Pomarańczki
Odpowiedz do tematu

:
Maxo jest dzisiaj roztrenowany, jak pierdyknie krzywdę zrobi :lol: :wink:

:
dostane buziaka bejsbolem :D

:
hotwax napisał:
dostane buziaka bejsbolem :D


...ona jest bardzo dobra, ta koncepcja http://img706.imageshack.us/i/miech10.gif/

Igor
[Usunięty]
:
Arek napisał:
Dobra tam, i tak nie ma Sumo Samuraja i SNM037 a bez tego się nie liczy... :evil: "0" />
I tu się zgodzę tyle orangu i bez Samiego wstyd normalnie wstyd Ja mam takiego pomarancza ale nie mogę foty zamieścić jeszcze :( Jutro zamieszcze tylko popiszę trochę postów :D

:
Arek napisał:
Dobra tam, i tak nie ma Sumo Samuraja i SNM037 a bez tego się nie liczy... :evil: "0" />




Tak BTW - jest pomaranczowe Sumo sprzedawane w wersji z bransoletką?

Arek
[Usunięty]
:
Igor napisał:
ale nie mogę foty zamieścić jeszcze :(
Jakbyś się więcej udzielał i przychodził na spotkania klubowe to byś mógł :wink:

:
Spinner napisał:
Tak BTW - jest pomaranczowe Sumo sprzedawane w wersji z bransoletką?


...ja nie widziałem, a co przymierzasz się do pomarańczki? Na jebaju trafiają się pomarańczki z bransoletką, ale przeca Ty chyba masz takową?

:
Tak, mam, niebieski na bransie - ale chyba będę go sprzedawał...

:
Spinner - a w razie ewentualnej sprzedaży masz może te zdjęte ogniwka z bransolety?

Bo pamiętam, że masz taki więcej szczuplutki nadgarstek. :)



A pomarańczowe zegarki to mi też się podobają. Ładny zestawik. :)

Ja póki co, mam tylko Monstera i może za niedługi czas dojdzie Gulfman w tymże kolorze.

Darecki
[Usunięty]
: Re: Pomarańczki
Blaz napisał:
Wymienicie wszystkie? :D
Jak myślicie jak te pomarańczki by wyglądały na pomarańczowych gumach? Ja uważam, że lepiej, bardziej drapieżnie ale przekopałem google images i nie znalazłem żadnego zdjęcia :( a wystarczy spojrzeć na Doxę, która na pomarańczowej gumie wygląda bosko. Edit: znalazłem na pomarańczowym NATO. I jak Wam się widzi? Nie za dużo tego oranżu?

:
Dobrze jest sportowo i wakacyjnie :D Ja łykam coś takiego jak młody pelikan :D

:
Jak coś jest całe pomarańczowe, to jest po prostu całe pomarańczowe i nic więcej.

Jeżeli jednak pomarańczowa będzie tylko tarcza, no to jest akcent i to się rzuca w oczy bo jest zaakcentowane :lol:

:
...jak dla mnie to pasek czarny, z pomarańczowym szyciem, ale jeżeli chodzi o gumę to tylko czarna http://img36.imageshack.us/i/oczkox.gif/

:
Ja swojego Monsterka noszę na pomarańczowym Rhino i tak już przesiąkł wakacyjnym klimatem, że szkoda mi go ruszać :wink: Ostro zastanawiałem się nad modem, ale chyba jednak zostawię jak jest. Szkoda tylko, że noszę go tylko w okresie wakacyjnym :/

Foty, jeszcze wakacyjne:











----------
Poprawiłem zdjęcia - Maxio

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-04-08, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
:
...ale Ty masz czarnego, a w temacie mowa jest o pomarańczkach :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.