Koszulki TAKATAKATAKA - edycja II-ga (bezplastronowa)
Odpowiedz do tematu

:
Cezar napisał/a:
Rafałek wszystko zbiera. W tym wieku to normalne...
Mój dziadek tak miał, zresztą większość ludzi w podeszłym wieku tak ma :złośliwiec:

bujaj się bambusie ;) jak ty już nie bedziesz miał Takataki bo ci się wydrze to ja wtedy wyciągnę sobie kolejny egzemplarz :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja swojej nie będę nosił, w gablotce za szkłem wisi - na dłuuuugo starczy :P
Tylko na msze niedzielną będę zakładał, ale zafoliowaną, żeby uszczerbku nie doznała :P

:
3? Przebijam do 4 :D

s

:
sprawdzam :popcorn:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chyba przegrałeś, bo Strixu ma z poprzedniej edycji jeszcze.

Zresztą 3 to żaden wynik - też tyle mam :P

:
Phi, ja mam 4

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Mam i ja :))

Sylwek dzięki :)

:
z poprzedniej edycji to się nie liczy :foch:
;) :)) :)) :))
bedzie co nosić pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:

bedzie co nosić pifko


ano motyw jest przedni :) Fajne sa tez twarze ludzi probujacych skumac co to jest i o co chodzi - rysunek jak zauwazylem sciaga dosc mocno uwage :D

s

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.