Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Albo mi się wzrok zepsuł albo coś Administracja z czcionkami zrobiła jakieś mniejsze są :) Nie zmieniałem nic w ustawieniach przeglądarek.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, :D
Raczej nie mamy takiej opcji.
Wzrok Ci siada ;-)

:
gałagan wcisnął sobie ctrl i minus i nie zauważył :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
gałagan wcisnął sobie ctrl i minus i nie zauważył :D


Nic nie wcisnął :)) Coś w Chromie zmienili w Operze jest ok cool

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
ta jasne, specjalnie Ci zmienili żeby na ten przykład szpiegować facepalm miej jaja i przyznaj się że wcisnąłeś albo przejechałeś paluchem po płytce jak oglądasz na laptopie :złośliwiec:

;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Niech ma :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
cool

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Błąd 404 wywala przy próbie obejrzenia profilu kumotra, każdego chyba hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Osoba sprawdzi, czy aby na pewno każdego i wtedy jeszcze raz się zgłosi cool

:
Na tej stronie wątku każdego :twisted:
A Osoba jak nie jest techniczna to niech się nie wtranca :złośliwiec: tylko powiadomi kogoś starszego kto jest władny naprawić :P
:popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
U mnie też tak jest.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
GoldBoy, a Ty złociutki nie podskakuj nowy jesteś :D i do szarży się sadzisz :))

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-09-05, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
GoldBoy, a Ty złociutki nie podskakuj nowy jesteś :D i do szarży się sadzisz

Cza osobie licznik wyzerować, nowy nick - nowe życie, 69 postów, 2 miechy kwarantanny itp :złośliwiec:

;)

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-09-05, 20:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobry Mod na mię nakrzyczał :/
Już mi na pewno Nawigatora nie sprzedadzą i pewnie nawet Żubr, jeśli wogle, to przyjdzie porysowany i z mrówką w środku :(
Idę płakać do kącika i zamknę się w sobie :foch:

[ Dodano: 2014-09-05, 21:00 ]
O, i drugi :popcorn:
To już mowa nienawiści :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.