Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
hop;)

Skate or die!
:
ALAMO napisał/a:
Może ci założyć grupę "Bicz na małe złośliwe kundelki"? :złośliwiec:

Oficjalnie zgłaszam prośbę o założenie grupy. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Będziesz rzucał Latlerem ? :złośliwiec: Ktoś to już wczoraj proponował hmmm :D

Tylko może wierzgać łapami w początkowej fazie lotu, przez co osiągi mogą być niewielkie .. Za to w fazie lotu nurkowego opory powietrza nie powinny być zbyt duże, może nabrać impetu i efekty lądowania mogą być ciekawe hmmm hmmm

:)) :))

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-04-15, 10:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, dokładnie. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, wiesz, że musisz się liczyć z poważnymi konsekwencjami ? :D :D



EDYTA: to poniżej bardziej pasuje :złośliwiec:


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-04-15, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, czeba być menszczyznom. Wezmę na klatę. :))
Choć jak widzę to drugie foto to się zastanawiam. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Tomek, czeba być menszczyznom. Wezmę na klatę. :))

Na klatę to bym chyba nie brał, może do gardła sięgnąć i nieszczęście gotowe hmmm

:)) :))

:
:facepalm: nie pomyślałem o tym. :D
Żółwia tak trzymam i nic nie robi złego.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Żółwia tak trzymam i nic nie robi złego.

Bo to nie jest wredne zwierzę, ten żółw :złośliwiec:

;) :))

:
Tomku szanowny masz jakiegoś G? Może zapiszesz się do grupy Załoga G? Namawiam i serdecznie zapraszam :) pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Mam dwa i nieśmiało przypominam, że już mnie osoba raz zapisała i wyrzuciła po kilku minutach :D

:
Tomek, Czy Ty możesz założyć tą grupę czy wyższa władza :?:


Dostałem takiego maila. hmmm Nie wiem czy to spam ponieważ nie zgłaszałem chęci zostania członkiem tej grupy :?: ;) :D

Cytat:
Gratulacje,

Twoje zgłoszenie członkostwa w Grupie "Załoga G" na Czwarty Wymiar
zostało zaakceptowane.
Zostało to przeprowadzone przez moderatora grupy lub administratora.

Możesz zobaczyć informację o Twojej grupie tutaj:
http://www.czwarty-wymiar.pl/groupcp.php?g=22243

--
Administracja forum CW

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Tomek, Czy Ty możesz założyć tą grupę czy wyższa władza :?:

Tylko Dostojni mają takie uprawnienia, moderatorska hołota nie ma możliwości :))

:
Dorian06 napisał/a:
Dostałem takiego maila. hmmm Nie wiem czy to spam ponieważ nie zgłaszałem chęci zostania członkiem tej grupy :?: ;) :D

A zaraz dostaniesz drugiego :D Że wyleciałeś z hukiem :D

:
on nie dostanie :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.