Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
bEEf napisał/a:
O to kaman, że nasz silnik jest do d**py ;) i moderowanie wątków dłuższych niż te 100 stron to męka.

...true...






...a emota z moich osobistycznych zasobów...

:
...kurczę, rzeczywiście nie można usunąć ostatniego posta...

:
Czyli temat u Żubrze po prostu jest na zasadzie wyjątku "potwierdzającego regułę"? (nie lubię tego określenia...) :facepalm:

:
Maxio napisał/a:
osobistycznych zasobów

e tam, wszystko co we internetach, przestaje być osobiste i każden jeden se może uszczelić o tu np http://www.en.kolobok.us/

i co z tym usuwaniem ostatniego posta, napisze mnie osoba mod krok po kroku jak, bo sam nie umim http://www.czwarty-wymiar...p=699104#699104

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
e tam, wszystko co we internetach, przestaje być osobiste i każden jeden se może uszczelić

...dla chcącego nic trudnego...



...co do usuwania postów, to rzeczywiście coś się porobiło, że nie można, ale nie ma rzeczy niemożliwych, więc....



....trzeba będzie poczekać, aż się władza obudzi...

:
Usuwanie własnych postów jest zablokowane, bo dawniej w burzliwych czasach jeden z drugim toczył wojnę a jak już coś napisał to usuwano obraźliwe posty . O ile edycje postów widać i administracja może odczytać to usuniętego postu już nie .

:
Rudolf napisał/a:
. O ile edycje postów widać i administracja może odczytać to usuniętego postu już nie .


Znaczy się, że jest pełna inwigilacja i widzicie post jak wyglądał przez edycją? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Znaczy się, że jest pełna inwigilacja i widzicie post jak wyglądał przez edycją?
..tak od zawsze i nie jest to nasz pomysł , po prostu silnik daje taki uprawnienia adminom

:
Rudolf napisał/a:
Usuwanie własnych postów jest zablokowane, bo dawniej w burzliwych czasach jeden z drugim toczył wojnę a jak już coś napisał to usuwano obraźliwe posty . O ile edycje postów widać i administracja może odczytać to usuniętego postu już nie .

No więc tak, jak pisałem - włączcie możliwość kasowania jedynie ostatniego postu w temacie.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Mam nieśmiałą propozycję, czy tematy staruszkowe z działu europejskiego, w którym dominują nowości, można przenieść do vintage ... na początek chodzi mi o Enicara. :?:

:
Yakovlev napisał/a:
Może by dodać, w Dzielnicy Handlowej, oprócz "Sprzedam - Kupię" dział "WYMIENIĘ" ?

Z obowiązującą zasadą obrotu bezgotówkowego.
Tylko wymianki, coś za coś. Wszystko w ramach "zegarkowych".
Np. "taką" tarczę do Mołni wymienię na "taką" tarczę do Mołni, czy też "taki" mechanizm wymienię na "taki" mechanizm, to samo dotyczyłoby wszystkich innych drobnych części, jak również wymiany jednego gadżetu na inny (tarcza-mechanizm, tarcza-wskazówki, itp).
I nieważna ilość lub stan (np. tarcza zjechana lub nie, mechanizm działający lub trupek na części).
Wymiany 1:1, 1:2, 2:1, itd, itp.

Myślę, że oferowane gadżety każdy sam by "wyceniał" według zdrowego rozsądku i oczekiwał adekwatnej rekompensaty.

Podobny dział jest u Rosjan i jakoś im idzie ;)


Przepraszam, że przeoczyliście ;) Następnym razem wybolduję.
Ale może któraś osoba władna udzieli odpowiedzi ?
Obojętnie jakiej, ale w dobrym tonie byłoby udzielenie jakiejkolwiek, np: "Nie, nie da się", "Nie, niepotrzebny taki dział", "Zadzwonimy" ;) Czy jeszcze jakiejś innej.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev, zadzwonimy :D

A poważnie, to nie wiem, czy to ma sens większy?
Nie mamy jakiś strasznych obostrzeń i myślę, że sporadycznie pojawiające się oferty zamiany można spokojnie w dziale sprzedam wystawiać, żeby nie mnożyć bytów zbytnio.

:
Santino napisał/a:
Yakovlev, zadzwonimy :D

A poważnie, to nie wiem, czy to ma sens większy?
Nie mamy jakiś strasznych obostrzeń i myślę, że sporadycznie pojawiające się oferty zamiany można spokojnie w dziale sprzedam wystawiać, żeby nie mnożyć bytów zbytnio.


W takim razie należy delikatnie doprecyzować regulamin bazarku ;)
Cytat:

II. „Bazar”

Dział ten i wszystkie jego części składowe służą do wymiany handlowej zegarków i akcesorii zegarkowych...
1. Ogłoszenia kupna/sprzedaży/wymiany są składane przez indywidualnych użytkowników naszego forum. Administracja nie odpowiada za przebieg transakcji i za jakość zakupionych przedmiotów, a w szczególności za pochodzenie sprzedawanych i kupowanych towarów.
...
5. Oferta powinna zawierać dokładny opis przedmiotu, zdjęcie (co najmniej jedno swojego autorstwa, pokazujące rzeczywisty wygląd przedmiotu) i cenę.
...
9. Oferta niezgodna z regulaminem może być usunięta.
10. Za powtórne wystawienie nieregulaminowej oferty automatycznie przyznawane jest ostrzeżenie.


Czyli mogę wstawić ofertę wymiany gdzie moją ceną będzie inny poszukiwany przeze mnie gadżet ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
cena może być podana orientacyjna a w treści może napisać że interesuje Cię tylko wymiana na przedmiot a nie sprzedaż.

:
Dalej będę upierdliwy ;)

Rudolf napisał/a:
cena może być podana orientacyjna a w treści może napisać że interesuje Cię tylko wymiana na przedmiot a nie sprzedaż.


Po co ta "orientacyjna cena", skoro dalej jak byk będzie napisane, że "tylko wymiana" ?

Może dajcie przyzwolenie na oferty bez podania ceny, gdzie w podtytule będzie jasno napisane "TYLKO WYMIANA" ?

(Drążę tak dla porządku. Lubię jasne sytuacje. Jeśli to kogoś irytuje, to sorry ;) )

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.