Otago at home :-)
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
Tylko bez tego drewnianego pudelka przyszedł.


Komuś się spodobało, czy w ogóle nie było od początku zabawy?

:
Oba(ma) zegarki miały pudełka.

:
Grafitowy przybył w styropianowej wytłoczce.
Pomarańczka poszła w drewnianym pudełku. Takim ala na broń /amunicję. Tylko miniaturka. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cytat:
Tylko miniaturka.
_________________


Bo to na małe magazynki jest :D pifko

:
ALAMO napisał/a:
Cytat:
Tylko miniaturka.
_________________


Bo to na małe magazynki jest :D pifko

I małe pistoleciki. :D pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Svedos napisał/a:
Oba(ma) zegarki miały pudełka.


Więc jednak ktoś się połasił? :facepalm:

:
soda napisał/a:
Svedos napisał/a:
Oba(ma) zegarki miały pudełka.


Więc jednak ktoś się połasił? :facepalm:

No co :?: Fajne jest. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Segoy napisał/a:
Kumotry wypisuję się z Grafitowego, tak więc willix przekazuje blaise, a pomarańczka ode mnie w poniedziałek poleci do następnego chętnego.

:)) :)) :)) super, nie sądziłem, że tak szybko do mnie dotrze :) będzie to moja pierwsza styczność z produktami G. Gerlach więc zobaczymy :)

:
Svedos napisał/a:
Oba(ma) zegarki miały pudełka.

A kiedy zas to było? Bo ja akurat się tak złożyło, że obama miałem jak raz przed Zgierzem i żodyn nie miał oryginalnego pudełka, jeden miał drewniane od WUSowca bez zawiasów, a drugi jakoś chyba nawet luzem był hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Pijaki i złodzieje...

:
Głowy bym za to sobie uciąć nie dał, ale coś nie przypominam sobie pudełka w grafitowym, a byłem jednym z pierwszych nosicieli.

Co, ewentualnie, zacieśnia krąg podejrzanych :))

Wojtek
:
Pomarancza ma drewniane pudlo od tokkatai z naklejona (to znaczy byla naklejona chyba bo teraz jest odpadnieta) blacha g.gerlach.

Btw. Kumotr advert wypada z kolejki bo jest w himalajach czy jakos tak. Albo gdzies indziej....
W kazdym razie mam slac do nastepnego kumotra.

Segoy
:
Pany, nie świrujmy. ;)
40 wysyłek, w tym za ocean ...
Pudełko pewnie szlag trafił, i ktoś je wywalił ... pifko
Ciężko się domagać żeby stawał do raportu za taką pierdołę :)

:
ALAMO napisał/a:
...Ciężko się domagać żeby stawał do raportu za taką pierdołę :)

Ale przesłuchać by Go można. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
http://www.youtube.com/watch?v=3kSm1l7ITeE

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.