Otago at home :-)
Odpowiedz do tematu

:


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jak pierwszy raz zobaczyłem te fotki,to pomyślałem skąd dorwałeś Otago w powłoce...dopiero po chwili spostrzegłem, że to zwykła wersja :D :facepalm:

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
mpawel, ciemno już i tak wyszło :D

[ Dodano: 2014-01-22, 10:44 ]


Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-01-22, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I tera butem go! Butem! :))

Jak tam pomarańczka? Willix już jest u Ciebie?

Segoy
:
Segoy napisał/a:
I ...Jak tam pomarańczka? Willix już jest u Ciebie?

Już od dawna.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

Segoy
:
tak na szybko :)

jest u mnie od piątku . powoli szykuję się do przekazania dalej [ nie powiem - ciężko się rozstać ]
rozmiar słyszny choć na moje 22cm w nadgarstku spokojnie większy mógłby być to i może pasek za mały by nie był :))
Rotor słychać że jest - i dobrze ! mi nie przeszkadza jego słyszalność.

jedyne dla mnie na minus - choć może to efekt mojej ręki- ostre wykończenie koronki.

Fotki dodam jak dotrę do domu.


ps. Segoy masz PW

Ostatnio zmieniony przez willix 2014-01-22, 20:37, w całości zmieniany 1 raz
:
U mnie szarak cały drugi dzień na ręku . Noszę póki co na bransolecie. Koronka mi się wbija w nadgarstek i się odkręca od noszenia- to tak na minus. I oprócz bezela bardzo mi się podoba :) Mechanizm robi +30s/24h ale tyle co zjeździł to nie jest źle :) No i trzeba przyznać, że bardzo fotogeniczny :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:


jak widać lekko już pomarańcza czuje trudy podróży ....
koronka "nie pije" ale ostre krawędzie dają się odczuć




orange vs orange
kto chce liczy różnice na sekundach :))

u mnie było tak :
sobota 18.01 : +25s
niedziela 19.01 : +21s
poniedziałek 20.01 : +30s
wtorek 21.01 : +35s

odczyt i nastaw co 24h o 09.00


:shock: "zielona noc" :D


wybaczcie martwe pixele i latającą rękę ale jak zobaczyłem
że na pożegnalnego spota się zebrało towarzystwo.....

Dzięki za zabawę :) pifko

czekam na szaraka :))

:
willix, pierwsze zdjęcie gorsze niż moje. :P
Wydaje się to niemożliwe. A jednak. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Eee tam, foty z fleszem - tak to każda ryska wygląda jak Wielki Kanion.
Na moje oko, to jak na kilkanaście tysięcy km, i prawie 40 przesyłek, wygląda jak Mister Pyrlandii :))
Ale żby 30s naświetlać ... :shock: Szacun na dzielni pifko

:
ALAMO napisał/a:
... foty z fleszem - tak to każda ryska wygląda jak Wielki Kanion. ...

Dokładnie tak. W realu wygląda bardzo dobrze. Są, ale nie rzucają się w oczy jakoś szczególnie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
ALAMO, ja też jestem w szoku, że szarak po tylu chłopa wygląda tak dobrze. Oprócz tej rysy na szafirze to spokojnie 8/10 można mu dać :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
@ Dorian06
no starałem się w myśl zasady że następny nie może być gorszy :))
na żywo nie rzuca się w oczy aż tak , flesz to flesz ...

@ ALAMO
30s taaaaaaak , już po 16 razie wyszło na tyle dobrze że umieściłem fote, ale tak to jest jak lenistwo przewyższa rozsądek i się statywu nie wyjciągnie.....

:
willix napisał/a:
@ Dorian06
no starałem się w myśl zasady że następny nie może być gorszy :)) ...

pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.