Otago at home :-)
Odpowiedz do tematu

:
Jest jeszcze któryś w obiegu? Chętnie się jeszcze załapię ;) .

pifko
:
Jazz-, Elix ma obydwa :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To wezmę oba :D . W takim razie będę mógł trzymać dwa tygodnie i jak nikt następny się nie zjadzie to odsyłam do Gerlachów? :))

pifko
:
Niech Ci będzie ... Wyślę oba egzemplarze ;)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Ortega w poniedziałek pewnie przyjadą do mnie. Dojdzie im kolejne 600km :)) .

[ Dodano: 2014-11-24, 15:44 ]
Dotarły :)) . Można doliczyć 650km, bo trochę dookoła jeździły :D . Tak na szybko porównanie: orange fajniejszy :)) . Sprawy techniczne, w pomarańczowym w pewnym momencie jest dość duży opór bezla, w szarym chodzi lepiej. Ortega zostają u mnie na dwa tygodnie (dobrze mówię?) i prawdopodobnie wracają do Gerlachów. Wychodzi na to, że jestem ostatnią częścią sztafety, taki zaszczyt :D .

Ostatnio zmieniony przez Jazz- 2014-11-24, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
pifko
:
Żal mi było zwracać tego szarego ... Nie powiem :oops:
Przyzwyczaiłem się do niego. W powiązaniu z bransoletą, świetny zestaw.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Dobra Pany, za Jazzem oficjalnie zamykamy listę - zegarki muszą do nas wrócić na czas, żeby jeszcze przejść przegląd i pójść na zbożne cele :)

:
ALAMO, i za to trzeba się napić :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:)) pifko

:
Proszę podać przebieg obu przy świadkach i przed przeglądem cobyście im liczników nie cofnęli staropolskim zwyczajem :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.