Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
No tak, w sumie masz rację

Skate or die!
:
W przypadku nakładanych indeksów ocena tego typu detali na podstawie zdjęć mija się trochę z celem.
Wszystko zależy od oświetlenia i dokładnego kąta z jakiego jest robione zdjęcie.
Dopóki zegarek nie będzie fotografowany w bezcieniowym namiocie, w równomiernie rozproszonym oświetleniu i pod idealnym kątem to nie będziemy w stanie sywierdzić czy to logo jest centralnie czy nie. Przynajmniej ja się takiej oceny nie podejmę.
Zwróć uwagę na to logo gdzie Charlie namalował kreskę. Ta korona jest na nim niesymetryczna ( skrajny, prawy dziubek jest zdecydowanie bardziej wysunięty) a w rzeczywistości jest pewnie inaczej.

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2015-05-23, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Może i tak... Nie upieram się.

Panowie!
Czy możecie mi pomóc znaleźć wymiary wkładki bezela do big mako (śr wewn, zewn, grubość i ewentualnie kąt? Choć mam nadzieję, że jest płaska).
Oraz tutorial do zdejmowania tegoż bezela.

Skate or die!
:
Co tam nowego ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Proszę :)

Edit
W tej samej minucie ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-05-24, 09:30, w całości zmieniany 1 raz
:
No to przeczytajcie to co wyżej.
O bezel mnie chodzi.

Skate or die!
:
Wkładka na pewno nie jest płaska :/ Sam szukam.
Mogę zmierzyć ale chyba chodzi o dokładne dane.
Pamietam jakiś filmik z tutorialem jak zdjąć wkładkę i wyglądało to słabo bo sposób był siłowy.
Dziura we wkładce i odrywanie.

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2015-05-24, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Fixxxer napisał/a:
Wkładka na pewno nie jest płaska :/ Sam szukam.
Mogę zmierzyć ale chyba chodzi o dokładne dane.
Pamietam jakiś filmik z tutorialem jak zdjąć wkładkę i wyglądało to słabo bo sposób był siłowy.
Dziura we wkładce i odrywanie.


Wymieniałem wkładkę w Big Mako - rzeczywiście tak jak pisze Fixxer - dziura i siłowo. Wklejona jest solidnie.

Ja na wymianę dostałem z Orient Japan. W dodatku za friko. Przejęli się, że Irlandia nie ma lokalnego importera. Generalnie odsyłają do lokalnego serwisu.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Powiem wprost: potrzebuję jedynie wymiarów bo chcę dorobić z kwasówki.
cool

Skate or die!
:
Wewnętrzna średnica: 34,70mm
Zewnętrzna średnica: 42,09mm

uskok - coś około 1,1 - 1,2mm

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
prezesso, a jak dorobisz to masz czym pomalować czy zostawisz surowy :?: Bo jak jest opcja malowania to reflektowałbym na pepsi :))

:
Erolek, uskok tzn grubość?
Machu, szczotka będzie.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Erolek, uskok tzn grubość?


Uskok - w sensie spadek, bo on nie jest płaski. Grubość blachy była jakaś niewielka o ile pamiętam. coś koło 0,3 - 0,5mm chyba. Ale w tym momencie głowy za to nie dam.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Sylwek
[Usunięty]
:
Był pokazywany gdzieś tu i nie mogę znaleźć ponownie. Taki niebieski zajebiaszczy Orient za cirqa tauzenika preziów ... Kumotry pomóżcie odnaleźć

:
Pewnie ten WZ0071DJ



Niejeden się do niego ślini :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.