Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
Możliwe, że poprawią, ostatnio widać u nich bardzo pozytywną tendencję do modyfikacji istniejących modeli.
Tak się zastanawiam - biały, czy niebieski?
Ponoć cena ma być skalkulowana rozsądnie - wzrost o jakieś 30-40% w stosunku do obecnej.
Będzie hit!

Ten mały garniturowiec unisex też fajny, od dawna szukałem czegoś podobnego do Wostoka z rzymskimi cyframi.

@Iks

Sam mam nadgarstek 19 cm i mały nie jestem, ale poprzez zegarki vintage przekonałem się do mniejszych rozmiarów. Kwestia przyzwyczajenia.

Edycja - dopiero zauważyłem, że bezel też zmienili. Teraz pojedyncze minuty są zaznaczone aż do dwudziestej.

Ostatnio zmieniony przez Stierlitz 2015-06-05, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Takie porównanie zrobiłem .



Wskazówki i indeksy jak dla mnie na minus.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zegarek jak zegarek, ale bransoletę do Mako sobie na pewno dokupię :)

:
Pozwolę sobie zgodzić się z kolegą Kornelem. Za cenę szafiru ujęli mu uroku.

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Dużo ludzi zarzucało podobieństwo do submarinera przez te okrągłe indeksy. To jest bardziej mako tylko bez cyfr, nawet nazywają to "USA Mako". Mnie się podoba, zwłaszcza wskazówki - jak te w saturation 300m.

:
Iks napisał/a:
Żeby tak Bigmako poprawili :mad: :(


To mogłoby być ciekawe :))
Jak dla mnie, duża makówka jest poprawna aż do bólu i aż się prosi o zmianę jakiegoś drobnego elementu...

:
O to chodzi. Ma być jeszcze poprawniejsza, czyli szafir z AR, lepsza bransoleta i maskownice, ceramiczny bezel + indeksy z lumą pod spodem, tarcza w słoneczko, nakładane indeksy wyższe niż te naklejane, wskazówki na modłę tych z GS, czyli gięte takie, no i koperta z taką szczotką i fazkami jak bywa w GSach czy OSach czasem, kształt bez zmian :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
kształt bez zmian

Cena też :złośliwiec:

:
Iks, nie wiem czy myslimy dokładnie o tym samym, ale Twoja koncepcja brzmi dobrze ;)

:
A mnie się 'nowe' podoba.

Iks napisał/a:
Żeby tak Bigmako poprawili :mad: :(


Tylko jak dadzą nowe Big Mako to ja się może wstrzymam z zakupem starego... hmmm

Ostatnio zmieniony przez bartq 2015-06-06, 09:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
Cena też :złośliwiec:


Jakby miało cenę na poziomie Citizena GTSa to bym mocno się zastanowił. Nie ma takich dress diverów większych w sumie, zrobionych naprawdę na poziomie. No i w linii OS brakuje nurasa z prawdziwego zdarzenia. Ta 300 która była to tak na siłę nieco. No ale co - możemy sobie pogdybać.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:


Nie ma takich dress diverów większych w sumie, zrobionych naprawdę na poziomie.


A Sumo ;) Czy chodzi konkretnie o Orienty :?:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2015-06-06, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
:
No to sumo i co jeszcze? ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie wiem, mnie tej jeden wystarcza ;)

:
Divery masz do wyboru w linii m-force, a 300 zajebibi jest, ale w starszej wersji tylko.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.