Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
Te Bambino to w sprzedaży wiązanej?
Pamiętam takie formy sprzedaży z poprzedniego ustroju ;)
Z tych poniżej oba z białymi tarczami nosiłbym tylko trudno mi się zdecydować który bardziej hmmm

:
Woytec napisał/a:
Te Bambino to w sprzedaży wiązanej?

To limitka 500 kpl z okazji 50 - lecia niepodległości Singapuru ..




:
Przeczytałem u Yeomana, żartuję tylko ;)

:
załamcie mnie ceną kompletu :popcorn:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
pięset :popcorn:

ale singapurskich, więc ok. 375$, nienajgorzej ;) problem w tym, że tylko i wyłącznie w SG i raczej nie sprzedają online hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ja wiem, że eksperci od zdjęć są na innym forum ale na 99% środek logo nie zgrywa się z indeksem 12 na ostatniej fotce...

Skate or die!
:
Masz racje pifko



Znaczy tu masz
prezesso napisał/a:
że eksperci od zdjęć są na innym forum

:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:))


:
Charlie, dobre :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
okey ale ja mam astygmatyzm i stary monitor hmmm to kto wyszedł na duraka? prezio czy firma Orient? ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tu jest bardziej en face i widać. Możecie sobie 1000 kresek w paincie narysować a dla mnie jest krzywo i wuj! :P

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Tu jest bardziej en face i widać. Możecie sobie 1000 kresek w paincie narysować a dla mnie jest krzywo i wuj! :P
Obrazek


Nie jestem pewny.

Problem lezy prawdopodobnie w tym, ze to nie jest "en face", a tylko "bardziej en face" ;)

Na niektorych fotkach widac wyraznie to, ze logo jest o wiele nizsze, niz indeksy i nawet przy minimalnym przechyleniu zegarka powstaje wrazenie, ze nie sa w linii.

Ale z drugiej strony jest i taka fotka



i tu juz nie wiem, co myslec... :)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Piotrek, ja myślę, że tutaj chodzi o światło na tych zdjęciach. Przez to, że wszystko jest oświetlone z boku to krawędzie loga i indeksu na 12 błyszczą z jednej strony i oba te elementy wydają się nie być symetryczne. Zobacz jak wygląda to "O" w herbie. Jakby było przesunięte w prawo.

:
Jeśli chodzi o zdjęcie rybaka to ok. Ale spójrz na moje i na koronę tego logo, nie o literę "o".
Moim zdaniem to ta korona wystaje z prawej strony względem dolnego boku trapezu indeksu.
Dziwnym trafem na większości zdjęć jest to w tą samą- prawą stronę :/

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Jeśli chodzi o zdjęcie rybaka to ok. Ale spójrz na moje i na koronę tego logo, nie o literę "o".
Moim zdaniem to ta korona wystaje z prawej strony względem dolnego boku trapezu indeksu.
Dziwnym trafem na większości zdjęć jest to w tą samą- prawą stronę :/


Ale o co Ci chodzi ze "zdjeciem rybaka"...?

Bo ja wrzucilem je wlasnie dlatego, ze tez mi sie wydaje, ze to w tym przypadku jednak nie jest roznica wysokosci/efekty swietlne z nia zwiazane... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.