Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
Panowie, jakie są ref'y tych kwarcowych kompresorów?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tych strixowych? :złośliwiec:



WV0101QC, WV0111QC i WV0121QC :złośliwiec:

:
Tomek, dzięki pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Chyba tylko Rakuten

:
Tomek, na zatoce też są, ale 300 dolarów :shock: :shock: :shock:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Niestety trzeba dodac do tego szip i przyjac ze Vincent lape w majty wlozy. Lacznie ten kwarcyk niestety troche sporo wychodzi... ale na fajnej skorce jest zajebibi wiec jakie to ma znaczenie ;)

s

:
700 zeta z Vincentem nie powinno przekroczyć hmmm

:
Paypal jak poprzelicza to wyjdzie blisko 600, 70-80 szip, vincent ze 140 vat + clo

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2013-03-31, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Można kartą bez PayPala, zależy kto lepiej przeliczy, cło nieistotne bo 3% tylko, ale Vincent chyba jednak pewny.

Zresztą nie wiem jak to jest z tym cłem, ostatnio jak mi Vincent somesa z seiya przeliczał, to zapłaciłem tylko i wyłącznie 23% vat od kwoty z faktury, nie było żadnego cła, więc nie wiem od czego to zależy

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Może już był, ale ostatnio taki wpadł mi w oko

:
byłbym na tak, nawet z tą czerwienią gdyby nie ta obwódka wokół "orient star"
Generalnie tylko ciekawostka.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zawsze mnie to wpienia w tych ładnych przecież zegarkach :wkurzony:
+1000

Skate or die!
:
mała rzecz a potrafi :wkurzony:
kufa pasti ma odłożonego dla mnie jednego OSa - jak tam jest hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tego z gmt? Nie pamietam ale to występuje chyba tylko w tarczach z giloszem.

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.