G. Gerlach's / Seiko Club TOKKOTAI Project
Odpowiedz do tematu

:
Taa ...
Ale to też jest wynik jakichś pomysłów z czapy ... a może by ...
Wymyślili, żeby dać lumę na obu końcach - w obu "diamencikach".
Przy czymś takim, czytelność spada na ryj, poza tym w oryginale tak nie było.
Zaproponowaliśmy, żeby świeciła się cała wskazówka - jak w P.24.
No i tak świeci.
Teraz stanęło na tym, że w seryjnych wersjach luma pójdzie jeszcze na oba końce sekundnika, i wtedy będzie w dzień cały biały, a w nocy - cały świecić. Z rombami razem.

:
Czyli bez sensu te romby :D

:
Ich logika mnie trochę zadziwia, wycinać kształty we wskazówkach i jednak stwierdzić, żeby je zalać lumą... a cała wskazówka już jest lumą pokryta...

:
hmmm nie ma co narzekać - zawsze będzie można wygrzebać te lume lub poprosić "fabryke" żeby egzemplarz dla nas był bez niej

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
hmmm nie ma co narzekać - zawsze będzie można wygrzebać te lume lub poprosić "fabryke" żeby egzemplarz dla nas był bez niej


Ten Pan dobrze mówi :))
Jakby co, to limitowaną wersję limitacji poprosim, bez "zalewania" diamencików w sekundzie cool

:
I jak z tymi wskazowkami?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:





Całość wczoraj dostarczona, dzisiaj robiłem przegląd.
Zajebiszcze są cool

:
Smakowite, smakowite - a klamra z grawerunkiem - odlot (w wolnym tłumaczeniu to... :?: :?: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ryż z warzywami - 1500 jenów.
;)

:
Dobra, dobra :!: plask plask - a serio :?: ... :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jakiś Japończyk to tłumaczył na naszym FB :
Tokkotai, which means "Special Attack Regiment" originally. But in this case, it's means Japanese "Kamikaze" particularly.
特攻隊(Tōkkotai)=特別攻擊隊(Tokubetsu Kōgekitai)

:
Dzięki Krzychu :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ALAMO, a mozna sobie zazyczyc seryjnie pasek "ten drugi" z watku z akcesorii? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Hm.
W sumie tak, ale nie wiem Michał czy to dobry pomysł jest.
Ten jest sygnowany, stanowi "wyposażenie seryjne". Tokkotai ma szanse też stać się modelem bardzo poszukiwanym przez kolekcjonerów, więc jeśli mnie pytasz - ja bym jednak wolał mieć zestaw fabryczny ;-)

:
ALAMO napisał/a:
Ten jest sygnowany,


Aaaa chyba, że tak. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.