Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
...no i super pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
to dobrze że Wam się widzi, zobaczymy jak reszta chłopaków.....

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
niektórym kumotrom mogą szlufki kolidować nieco, gdyż odstają nieco ponad nadgarstek i np. do garnitury nie da rady, ale zobaczymy, trzeba zegar ubrać i ponosić, potem będziemy recenzować ...
na visus jest OK

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-14, 08:47, w całości zmieniany 1 raz
:
....będzie dobrze ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
...i też teraz się zastanawiam czy sobie takiej glicerynki nie zdobyć hmmm


poczekaj, poczekaj, jeszcze Ciebie wciągnie ta wojakowa pasja ;)

:
Maras68 napisał/a:


żartuję, to stara skóra, al jak tak będzie u mnie to trzeba będzie natłuścić inaczej kiedyś po prostu skóra pęknie na zagięciu


Też tak zrobiłem na dzień-dobry - podgrzałem skórę trochę suszarką (do włosów) aby pory w skórze więcej wpiły - mam taki tłuszcz do skóry co nie zmienia aż tak radykalnie koloru skóry -z małych słodkich foczek, łosi i tłuszczów drzew...

PS podkładkę tylko z góry, pasek góra dół...

Maras68
[Usunięty]
:
thanx :))

:
Maras68 napisał/a:
niektórym kumotrom mogą szlufki kolidować nieco, gdyż odstają nieco ponad nadgarstek i np. do garnitury nie da rady, ale zobaczymy, trzeba zegar ubrać i ponosić, potem będziemy recenzować ...
na visus jest OK

do garnituru wojaka :shock: , chociaż " Pan Ładny " twierdzi że do smokingu każdy cykacz pasuje....

Maras68
[Usunięty]
:
Jacob PW-pilne

:
Jacobi napisał/a:
Maras68 napisał/a:
niektórym kumotrom mogą szlufki kolidować nieco, gdyż odstają nieco ponad nadgarstek i np. do garnitury nie da rady, ale zobaczymy, trzeba zegar ubrać i ponosić, potem będziemy recenzować ...
na visus jest OK

do garnituru wojaka :shock: , chociaż " Pan Ładny " twierdzi że do smokingu każdy cykacz pasuje....


...jak nie , jak tak pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
pifko
:!: :twisted: :!:

Prosimy o odsłonę kolejnych 100 stron :)

[ Dodano: 2013-10-15, 07:39 ]





Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-15, 07:41, w całości zmieniany 1 raz
:
;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
pifko

Spam
[Usunięty]
:
...ulala...

Maras68
[Usunięty]
:
hop hop prosiemy nowe 100 stron :głową w mur:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.