Pasek Pattini -guma do Hamiltona X-winda
Odpowiedz do tematu

: Pasek Pattini -guma do Hamiltona X-winda
Panowie pacjent znany.



Na dworze coraz cieplej i jednak ręka po noszeniu cały dzień się poci więc jest pomysł na gumę :) Najlepszym rozwiązaniem byłaby fabryczna:




Jednak cena odstrasza :)

Myślałem o Bonetto 317


Chyba ten wzór mi najbardziej odpowiada. W PL do kupienia tylko czarna chociaż pewnie ten kolor najlepszy dla Hamiltona tylko czy będzie to dobrze wyglądało. Najchętniej założyłbym jakiś pomarańcz ale może to być złe rozwiązanie :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-09-17, 19:30, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Koniecznie musisz łapę męczyć gumą Kornel? Ja na upały wrzuciłem na na bondowskie nato i jest git. Albo jaki "materac" też mógłby być.

:
tomaczo, na nato jakoś za delikatnie. A materac można pomyśleć.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pomęcz Bowa, może ma rona odpowiedniego, to były strzał w 10.

:
Nie widzi mi się Ron :/ Może jeszcze ktoś coś podrzuci :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wrzuć na mesha albo kajdan lepiej ;)

:
Moze brązowy parciak od Gerlachów?

:
Słoniu, kajdan też drogi :)

Ptaku, mam czarnego parciaka od GG :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, miałem X na gumie. Super rozwiązanie.
Bonetto jakościowo jest ok, ale nie bardzo pasi mi. Poszukaj jakąś z curwendend.
Materac wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
kornel91 napisał/a:
Na dworze coraz cieplej


Eee na dwór to on się nie nadaje. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, no to nie będę nosił skoro tak mówisz :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cytat:
mam czarnego parciaka od GG :)

Obrazek


Wygląda jak król smutasów :/ hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, tak trochę jest i dlatego był tylko na tym pasku ze 3 razy :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
diver
[Usunięty]
:
ja tam wolę porządną bransoletę, guma to tylko...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.