Steinhart Snowflake Sub
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tomek, wiec wracajac równie dobrze można zakupić fff, MQJ, czy Invicte i części np z Dagaza;

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, chciałbym coś lepiej dopracowanego .. Np wkładka bezela od JakeB nie wygląda najlepiej .. Tarcza też.

:
edit
nie doczytałem, że wszystko już było powiedziane...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2013-01-17, 23:01, w całości zmieniany 2 razy
Skate or die!
:
Tomek, no to pozostaje czekać, na inspiracje droższych brandów
PS Znalazłem kiedyś tarcze za 108 dolców robioną na Tudora. Wydawał się perfekcyjna :)

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2013-01-17, 23:55, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Tomek napisał/a:
Tak prawdę mówiąc, to wystarczyłyby kosmetyczne zmiany w istniejącym modelu - wkład bezela (kolor) i wskazówki, indeksy w obwódkach koloru starego złota i ... :idea: :złośliwiec:

Gunter ma gotowy zegarek - tylko kosmetyka ..



+100

Co do ilosci 100szt - o ile na CW poszlo by tego zegarka moze z 10 szt na kizi moze z 15 to "zagranica" by weszla w pozostale sztuki jak goracy noz w maslo ;) Oczywiscie czerwony wklad bezela, wypukle indeksy z metalowymi obwodkami w starym zlocie. Takie same wskazowki. Pieknie czarna tarcza, ciemno zlote napisy... mniaaaam ;) na WUS by sikali w watku o tym zegarze ;)

s

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2013-01-18, 09:53, w całości zmieniany 1 raz
:
A wewnętrzny burak nie mówi do was czasami....Ludwiku...i Sabo nie idźcie tą drogą :P

:
wewnętrzny burak ma wakacje

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale że co? Że tfurczo inspirowany, czy że śwajcarski, czy o co chodzi? Podoba się im, to próbują podpuścić Stenka na produkcję. Do mnie nie gada, ale te gusty i bus nie dyskutują się. Czy jakoś tak. ;)

Ostatnio zmieniony przez xylog 2013-01-18, 10:04, w całości zmieniany 1 raz
Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Mam nadzieję, że sobie jaja robicie i poważnie to nie chcecie organizować tu akcji zlecania produkcji tego zegarka.

:
xylog napisał/a:
Że tfurczo inspirowany,


zdecydowanie chodzi mi o jego tfurczość

:
Powaznie chcemy cool

s

:
Santino napisał/a:
strix, nono


Rozumiem, ze nie wpisywac Ciebie na liste? :złośliwiec:

s

:
strix, nie idź tą drogą.

:
Santino napisał/a:
poważnie to nie chcecie organizować tu akcji zlecania produkcji tego zegarka.

Pisałem wcześniej, że nie widzę szans na realizację tego projektu na naszym forum ze względu na po pierwsze primo niechętną pomysłowi administrację :P , po drugie primo, liczbę potencjalnych chętnych, więc to tylko takie trochę bicie piany ... Możesz spać spokojnie :) , bo z tej mąki u nas na forum na pewno chleba nie będzie.
W moim zamyśle nie miała to być wierna kopia (jak tarcza z Dagaza), zresztą Łukasz i Nick pisali o tym
SIRLUKE1 napisał/a:
oczywiscie po daleko idacych modach

nick555 napisał/a:
tylko weź tak zrób żeby było podobne, a jednak nie...

Ale jeśli Gunter wysłucha głosu ludu i na własną rękę wyprodukuje coś w tym stylu, co nie naruszy mojego wewnętrznego buraka (bo zestaw od Jake B jednak narusza, pomijając już jego jakość) , to na pewno będę chętny ..

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.