Steinhart Snowflake Sub
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Moze ja sie nie znam, ale jakim szalencem trzeba byc zeby wymyslec tak paskudna wskazowke godzinowa.
Malo tego gdzies na swiecie ba nawet w EUROPIE znalazla sie grupa ludzi ktorzy jeszcze chca takie cos i za to placa. Wiedzialem ze holendrzy duzo pala, ale chyba powinni troche przyhamowac bo im ziolka juz totalnie poczucie gustu zlasowaly.

Swoja droga ten Tudor ladny ale tej wskazowki nie moge przelknac.

:
Tomek, ale nie widze przeszkod, zeby rozpoczac rozmowy o limitce dla Was, na bazie tego Tudora, oczywiscie po daleko idacych modach. 100 chetnych i robimy :) zreszt pisalem dzis o tym Strixowi.

Zerobcie projekt, ja moge pilotowac na lini wykonawczej, a Wy ogarnijcie projekt. Jak bedzie projekt to ustalimy cene, najkorzystniej bedzie wybrac koperte od Oceana 1 reszta w waszych rekach. Tarcza, wskazowki, bezel, koronka, pasek itp.

:)

Ostatnio zmieniony przez SIRLUKE1 2013-01-17, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Super pomysł :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Też mi się ten pomysł podoba cool :))

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
ja się piszę

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek,
wędki będzie trzeba sprzedać :)

Łukasz, a jaki może być rząd cenowy takiej podrópki?
1500-2500?

FORZA Robert!
RK WRT
:
SIRLUKE1 napisał/a:
100 chetnych i robimy

No, ciekaw jestem :)
nick555 napisał/a:
1500-2500?

Powinieneś w lotto grać ;)

:
nick555 napisał/a:
staszek,
wędki będzie trzeba sprzedać :)


chyba nie - moja żona ma 2 zdrowe nerki.
To jedną chyba odstąpi.:D

Ostatnio zmieniony przez staszek 2013-01-17, 20:12, w całości zmieniany 1 raz
I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, a nerka w Pl 20 tysiecy :P

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2013-01-17, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
No......
zaczynam szukać kłalite

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Stenkowego Tudora kupuje dzisiaj ;) pifko Gdzie wpłacić zaliczkę :złośliwiec:

:
Słoniu, już Ci wysyłam mój nr konta :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
SIRLUKE1 napisał/a:
Tomek, ale nie widze przeszkod, zeby rozpoczac rozmowy o limitce dla Was, na bazie tego Tudora, oczywiscie po daleko idacych modach. 100 chetnych i robimy :) zreszt pisalem dzis o tym Strixowi.

Zerobcie projekt, ja moge pilotowac na lini wykonawczej, a Wy ogarnijcie projekt. Jak bedzie projekt to ustalimy cene, najkorzystniej bedzie wybrac koperte od Oceana 1 reszta w waszych rekach. Tarcza, wskazowki, bezel, koronka, pasek itp.

Bądźmy realistami - to niestety bez szans na naszym forum .. Ale obserwując "szał" na punkcie tego zegarka oraz fakt, że kosztuje on $3800 minimum (z pewnego źródła), wydaje mi się, że "autorski" projekt Steinharta w stylu BB i cenie 350-400€ nie zalegałby długo w sklepie ...


:
No właśnie, przecież to by się na świecie sprzedało, tylko weź tak zrób żeby było podobne, a jednak nie...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Tak prawdę mówiąc, to wystarczyłyby kosmetyczne zmiany w istniejącym modelu - wkład bezela (kolor) i wskazówki, indeksy w obwódkach koloru starego złota i ... :idea: :złośliwiec:

Gunter ma gotowy zegarek - tylko kosmetyka ..


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.