Steinhart Snowflake Sub
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
I trzeba wyraźnie napisać, że taki projekt nie będzie realizowany na naszym forum. Co zresztą nie było moim zamysłem. To jest oficjalne stanowisko Administracji CW.

Więc kończymy bicie piany i wracamy do tematu Steinharta Snowflake Suba.

:
Wracając do tematu Snołflejk Suba to mój wewnętrzny burak mówi nie, coś jednak powinni dodać od siebie, nie kopiować 1 do 1.

Natomiast jakby wziąć esencje z BB -kolorystykę i opakować trochę po swojemu to mógłby być to hicior ;)

_
work in progress
:
Damian napisał/a:


Natomiast jakby wziąć esencje z BB -kolorystykę i opakować trochę po swojemu to mógłby być to hicior ;)


Damian Ty rob projekt, Ty slij do Guntera albo Ani z odpowiednia wizja sprzedazowa, Ty zarobisz i Gunter zarobi ;)

s

:
Damian napisał/a:

Natomiast jakby wziąć esencje z BB -kolorystykę i opakować trochę po swojemu to mógłby być to hicior ;)


Ja cały czas myślałem właśnie o czymś takim, jedyne co by było typową zrzynką, to wskazówki, ręsztę można zaprojektowąc po "naszemu"

FORZA Robert!
RK WRT
:
facepalm

a teraz nagle wszyscy mowia, ze nie chcieli zrzynki...

beceen | ***** ***
:
Mnie już Tomek cytował, nie będę zabierał głosu :))

FORZA Robert!
RK WRT
:
Gunter obecnie ma za dużo własnych projektów, żeby pracować nad kolejnym.

Ale jakbyście limitkę wymyślili to porozmawiać z nim mogę :D

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Nikt nie chce tego co wcześniej chciał...jak to burak potrafi zareagować odpowiednio ;)

:
cud oświecenia się stał

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Santino napisał/a:
Mam nadzieję, że sobie jaja robicie i poważnie to nie chcecie organizować tu akcji zlecania produkcji tego zegarka.

Cudzie Nasz kochany :))

:
Cezar,
Ja na przykłąd dalej bym chciał i nie za bardzo widzę o co Ci biega, czepiasz się, żeby czepić?
Wszyscy wiemy, że nikt z nas nie chce zegarka identycznego do BB, tylko żeby było czuć styl BB. A moim zdaniem to różnica i to zasadnicza. Patrz seiko FFF. I skończmy tą jałową dyskusję. Nagle na naszym forum wszyscy tacy prawi że nie, on nie, wcale a wcale. Zaczyna to być płytkie i wkurzające.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
czepiasz się, żeby czepić?

Przemek, absolutnie, daleki jestem...
Po prostu porównuję wczorajszy zapał i entuzjazm do dzisiejszegowypalenia i osłabnięcia :)
Nic złośliwego w mojej wypowiedzi nie było, na wstępie wspomniałem, że ten a`la tudor mnie nie nawilża cool
nick555 napisał/a:
nikt z nas nie chce zegarka identycznego do BB, tylko żeby było czuć styl BB

Mnie tego nie tłumacz, ja nie mam nic do tego. Możecie zrobić go przez kalkę, mnie nic do tego :P
Cytat:
Zaczyna to być płytkie i wkurzające.

Jak wspominałem, mnie do tego nie mieszaj :)

:
A dlaczego homar BB nie może być tutaj pilotwany? Czyżby przez wytypowanego producenta? :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
To raczej na kizi mogłoby się zdarzyć, Kkwpk, bo tam padło wprost, że G. Gerlach zegarków już na kizi nie będzie robił. cool

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2013-01-18, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz napisał/a:
To raczej na kizi mogłoby się zdarzyć, Kkwpk, bo tam padło wprost, że G. Gerlach zegarków już na kizi nie będzie robił. cool

Żartujesz? Nie zauważyłem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.