Parnis GMT
Odpowiedz do tematu

: Parnis GMT
Zakupiony jakieś 2 tygodnie temu. Punktualny jak najbardziej fajny :)

Mała świąteczna sesja:












:
Mialem taka Marianne , ale moja polegla.

Bardzo fajny zegarek moj tez byl punktualny , troche mi szkoda mojego moze kiedys cos w ten deseń nabędę

Darecki
[Usunięty]
:
Na drugiej fotce mi lekko włosy dęba stanęły bo ujrzałem koszyczek z jajkami :D Dopiero po chwili skapowałem, że to stroik xD

:
Wygląda to dwuznacznie, ale jest to stroik hehe :)



Koledzy mam pytanie strasznie podobają mi się nato strapy - myślicie, ze będzie dobrze temu Parnisowi w parciaku? Mam zamiar zaryzykować i założyć mu coś takiego :)

:
Coś znajomy zegarek :P . Ja swojego PVD noszę na nato, gdzieś chyba wrzucałem zdjęcia (na dwóch różnych- nie mogłem się zdecydować :wink: ), jak nie znajdziesz to cyknę coś od nowa, albo możemy się jakoś ustawić i na żywo sobie obejrzysz :) .



PS. Przez twoje zdjęcia znowu się zastanawiam, czy sobie dobrego zostawiłem... :?

:
Przyznam bez bicia, że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Parnis jest świetny :)



Właśnie oglądnąłem Twoje zdjęcia na nato i jest super na bank kupię. Szukam jeszcze do niego bransoletę i na każdą porę roku bedzie ok :)

:
pawwel napisał:
Ja swojego PVD noszę na nato,
A jak się to PVD sprawuje (na NATO, albo i nie :lol: )?

:
Generalnie tak jak powinno :D . Nic się nie wyciera, do niczego nie mogę się przyczepić. Z drugiej strony zegarek mam jakieś dwa miesiące, a że konkurencja do noszenia jest, to tak z raz na tydzień mam go na ręce, więc ciężko jeszcze cokolwiek ocenić...

Blaz
[Usunięty]
:
I sweterek w jak najbardziej słusznym kolorze.



Jak się luminova sprawuje?

:
Ten kolor jest jak najbardziej poprawny politycznie :)

:
Luminova jest tylko na wskazówkach i sekundniku co mnie trochę boli, ale jak się ją dobrze naświetli to całą noc ładnie trzyma :)



Kolor sweterka musi być odpowiedni bo i ustrój mamy odpowiedni :) Wszelkie odchylenia są źle widziane :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.