Który świeci najlepiej
Odpowiedz do tematu

: Który świeci najlepiej
Który z Parnisów , a jeszcze lepiej - z "chińczyków" świeci według was najlepiej .
Wiadomo ze Seiko trudno będzie pobić ale może ktoś zbliżył się chociażby do intensywności i czasu świecenia po naświetleniu.

Blaz
[Usunięty]
:
Żaden nie zbliży się do Seiko, bo Seiko stosuje swoją miksturę - Lumibrite. Jest znacznie silniejsza od Luminovy.

Zresztą z tego też powodu żaden szwajcarski szwajcarski, szwajcarski chiński czy chiński chiński też się nie zbliży. ;)

:
No to wiem, ale który z Parnisów , MM świeci najlepiej według Ciebie

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
Blaz
[Usunięty]
:
Fabryczne? W zasadzie nie spotkałem i nie słyszałem o takim, który by świecił dłużej niż symbolicznie. Stąd właśnie popularność na forum świecących proszków. ;)

:
hmmmmmm
ja mam od Kieszonkowego 2 Lumy . Stosuję je do wypełniania wskazówek vintage i do robienia "kropek"
Ale jakoś bałbym się modyfikować nówkę Parnisa . Mimo starań, robienia tego pod 20x powiększeniem wychodzi równość tak sobie

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Tak jak Blaz mówi - zły wzorzec wybrałeś ;-)
Najlepiej będą świecić marynowane wynalazki w których piszą że to "superluminova".

:
Nie naświetlając parnisa nurasa, dzisiaj o 2:45 byłem jeszcze jako tako określić która jest godzina. Kładłem się przed północą hmmm

:
Szarego pilota da sie przeczytac nad ranem jeszcze, pseudo Radomir 44mm tez obleci, ale do zwyklych "5" od Seiko sie nie zblizaja nawet, o Monsterze, czy podobnych nie wspominajac.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
No dobra - jakie modele ( to jeden z moich kryteriów zakupowych) posiadacie i macie z nimi doświadczenia , o to mi chodzi
Bo wicie , rozumiecie - jestem wędkarzem a to ważne by czasami nie świecić .
Ale czasami dobrze wiedzieć ile to już godzin bez brania hmmm

Ostatnio zmieniony przez staszek 2013-01-03, 10:10, w całości zmieniany 1 raz
:
MM Submersible - całkiem niezłe fabryczne świecenie, jak przygrzać 200 lmn latarą to ze 2 godz można godzinę odczytać.

Moja druga MM po reluminacji u kumotra segoya po prostu nie przestaje świecić cool

Ostatnio zmieniony przez aniol 2013-01-03, 10:36, w całości zmieniany 1 raz
:
aniol napisał/a:
MM Submersible - całkiem niezłe fabryczne świecenie, jak przygrzać 200 lmn latarą to ze 2 godz można godzinę odczytać.

Moja druga MM po reluminacji u kumotra segoya po prostu nie przestaje świecić cool


o kurde - to jak dostanę tego Parniska diverka to zgłoszę się do niego

:
To cię zmartwię bo on reluminuje tylko kanapkowe MM

:
Tak też się tego obawiałem.
W tym roku ,w marcu lub kwietniu, kupuję MM i sam spróbuję to zrobić
Luma od Kieszonkowego świeci super , nie wiem tylko ile tam jest miejsca bo wiadomo ze czas świecenia zależy także od ilości masy

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Aaa .. no i Mezalians. On świeci całkiem sensownie, tylko ciężko go kupić,i cena już mało chińska ;-)

:
Ticino też z tego co pamiętam nieźle świeciły ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.