G.Gerlach PZL P.24
Odpowiedz do tematu

:
Myślałem ostatnio o nowym "pilocie" Orienta, ale skoro sprawa z P.24 wygląda tak jak wygląda, to chyba jednak trochę zaczekam ;)
Projekt bardzo mi się podoba i czekam na dalsze informacje...

:
Gerlachy, zaktualizujcie mape drogowa, bo nie wiem, kiedy do providenta uderzac ;)

beceen | ***** ***
:
My też kurka nie wiemy ;-)
Kaszanka z wykonawstwem 303 nam skutecznie "przemodelowała" drugą połowę ubiegłego roku :-( Musieliśmy przetasować porządnie całość naszych planów, i na tę chwilę mogę powiedziec tylko tyle : w produkcji jest tryciak - i powinien być gotowy do prezentacji w styczniu. Batory, RWD i P.24 będą na dniach składane. W produkcji jest Nawigator - i tutaj liczymy na luty/marzec. Następne pójdzie automatyczne chrono, a na II połowę roku planujemy elegancika z damianowej stajni ;-) - zaczęliśmy kombinacje z moonphase, ale one wymagają poważnej modyfikacji mechanizmu bazowego żeby spełniać nasze wymagania - a to oznacza wykonanie nowych tarcz, bębnów, sprężyn ... jednym słowem, kupa roboty przed nami i Marcinem ;-)
Postaramy się też przed wakacjami pokazać kolejne z serii "Polskie okręty podwodne".

:
ALAMO, dzieki, ale te terminy to planowane premiery sampli, czy juz egezmplarzy dla ludu? Tzn. nawigator w lutym/marcu juz do kupienia, czy dopiero model przedprodukcyjny?

beceen | ***** ***
:
Tego ci nie jestem w stanie powiedzieć, bo zwyczajni nie wiemy. Przed nami prawie miesiąc wolnego w Chinach, i jak to wpłynie na terminy to nikt nie wie ;-) Wiem co możemy mieć o końca stycznia - i nad tym się skupiamy.

:
trafia w moje gusta :)

:
A nie da się po prostu wsadzić ST-25 z moonphase? Bo takowe przeciez istnieją... Nie chcę broń boże się mądrzyć - tak pytam z ciekawości ;)

Co do P.24 - zapowiada się dobrze, bardzo mnie ciekawi efekt finalny :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2013-01-05, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
: Re: G.Gerlach PZL P.24
ALAMO napisał/a:

Nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do wskazówek, ponieważ zgodnie z naszym pomysłem, mają one być ażurowe, z masą świecącą pokrywającą krawędzie.


Eeech, wsadzilibyście cerkiewki i byłoby zaj3biście.

pozdrawiam
Narfas

:
pmwas napisał/a:
A nie da się po prostu wsadzić ST-25 z moonphase?


Nie, bo ma brzydką tarczę. Tarcza bedzie robiona od nowa.

:
ALAMO napisał/a:
Batory, RWD i P.24 będą na dniach składane. W produkcji jest Nawigator - i tutaj liczymy na luty/marzec. Następne pójdzie automatyczne chrono, a na II połowę roku planujemy elegancika z damianowej stajni


ALAMO napisał/a:
kolejne z serii "Polskie okręty podwodne".


Kto mi to wszystko zasponsoruje ja się pytam qwa. :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-01-05, 15:11, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
musisz się dobrze wżenić ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Michał G. napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Batory, RWD i P.24 będą na dniach składane. W produkcji jest Nawigator - i tutaj liczymy na luty/marzec. Następne pójdzie automatyczne chrono, a na II połowę roku planujemy elegancika z damianowej stajni


ALAMO napisał/a:
kolejne z serii "Polskie okręty podwodne".


Kto mi to wszystko zasponsoruje ja się pytam qwa. :głową w mur:


Odwieczne pytanie kolekcjonera cool

Ну, погоди! :wkurzony:
:
ALAMO napisał/a:
na II połowę roku planujemy elegancika z damianowej stajni


A co to ma być dokładnie? Są już jakieś szkice?

Segoy
:
Elegant to ten co ma mieć czarny mechanizm?
Jeśli tak, to czy fazy księżyca to oblig?

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Cytat:
A co to ma być dokładnie? Są już jakieś szkice?


Ze trzy :-)

W tym nie bedzie czarnego mechanizmu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.