sportowiec
Odpowiedz do tematu

: sportowiec
Jakiś czas temu zaczęła się dyskusja o sportivnych więc pierwszy pokazuję swojego!



Zegarek swoje przeszedł ale chodzi pięknie (w tym roku był na przeglądzie) i wszystko działa OK także stop-sekunda :lol:

chociaż duży nie jest to i tak lubię go od czasu do czasu ponosić :D



http://img121.imageshack.us/i/p1060104.jpg/



http://img121.imageshack.us/i/p1060105c.jpg/ http://img121.imageshack.us/i/p1060107.jpg/



jak ktoś ma sportowca to niech wrzuca fotki i kontynuuje wątek!!!

:
Do mnie parę dni temu przyszła paczka z takim samym Sportiwnym jak ten Darka. Na sam początek wyjąłem werk z koperty, muszę przeczyścić delikatnie wskazówki odrdzewiaczem, bo widać malutkie ogniska korozji. Jak poskładam całość do kupy, to oczywiście się nim pochwalę, mam jeszcze czarnego - za parę dni jak ten pierwszy będzie już po SPA wskazówek wrzucę fotki obu 8)

:
A ja nie mam Sportowca, i to jest niewybaczalny błąd. Bardzo fajny zegarek, a błąd trzeba będzie naprawić.

:
Tylko że te tarcze co Darek pokazał do hejtowania jest chlernie ciężka do wyrwania - najczęściej są jednak spotykane z serii "dyscypliny". A szkoda, bo to piękny klasyczny wzór. Takie pół-sportowiec, pół-szturman ...

:
Ależ drogi Alamosie, to jest naturalne że jak Darek coś pokazuje to, to jest trudne do wyrwania, to jest tak oczywiste jak słońce na niebie. :)

:
Bardziej on podobny do szturmańca niż do sportowca ! Extraaa

:
Na bazie tego sportowca powstał szturmaniec Gagarina (ten co poleciał w kosmos ale nie ten co go Gagarin dostał po ukończeniu szkoły pilotów - ten był 15 kamieniowy) więc skojarzenia ze szturmańcem jak najbardziej prawidłowe!



Do wyrwania są ale nie za lekkie pieniądze - na ebayu trafiają się w cenie 50-80$ więc tanio nie jest - kłopot w tym że większość łatwo dostępnych sportowców została skupiona i przerobiona na szturmańskie - cóż za barbarzyństwo!!!

:
Prawo rynku dla neandertalczyków :wink: ...

:
Dzieki juz czuje sie jak nenadertalczyk

:
hotwax napisał:
Dzieki juz czuje sie jak nenadertalczyk




Akurat mówiłem o "mejkerach" :lol:





Nowe ikonki ... Hmm ... Blaz, co dzisiaj było pite :) ??

:
Blaz nie pije, on tylko wiśnie z nalewki zjada :lol:

:
Blaz pija herbatki niewiadomego pochodzenia!!!



Rudolf - neandertalczykiem bym Cię nie nazwał ale poniekąd kupowanie takich homarów i zapotrzebowanie na nie spowodowało wyczyszczenie rynku ze sportivnych - teraz przyjaciele z Ukrainy biorą się za pobiedy z centralnym sekundnikiem więc jeśli ktoś ma ochotę kupić taką pobiedę to najwyższy czas :)

:


Zajebiaszcze sztumancei neandertalce

:
kadarius napisał:
Do wyrwania są ale nie za lekkie pieniądze - na ebayu trafiają się w cenie 50-80$ więc tanio nie jest




Na allegro można tanio, ja takiego Sportiwnego w stanie jak na te lata prawie idealnym kupiłem za 69 zł. Co prawda zdjęcia były niezbyt wyraźne i skorzystałem z opcji kup teraz kilkadziesiąt minut po wystawieniu zegarka. Była jeszcze możliwość licytacji od 49 zł, ale myślę sobie, po co ludzie mają denerwować się i przebijać oferty, tak więc zgarnąłem go od razu. :twisted:

Na razie jest bez wskazówek, bo muszę im zrobić lekkie SPA, po złożeniu go nie zapomnę się pochwalić 8)

:
Ładny. Gratuluję upolowania :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.