Lista obowiązkowa
Odpowiedz do tematu

:
Na liście zabrakło chyba jeszcze ostatniego hitu na forum - czyli słynnej Rodiny R005

Dostępna w 3 kolorach - biel, czarny no i szary :))

:
ups.
Piękności te choć w części będą w 2013 moje cool

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
union
[Usunięty]
:
Parnis numer 1.na mojej liście na ten rok.

celowo wybrałem model na bransolecie ponieważ wiem ,że pasek to niewypał.


[ Dodano: 2013-01-08, 09:39 ]
Numer 2 na mojej liście Parnis power reserve. :))






cool

:
union, po bransie tez bym sie rewelacji nie spodziewal, choc pewnie w przeciwienstwie do paska - da sie na niej nosic zegarek.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
po bransie tez bym sie rewelacji nie spodziewal


Ale to nawet na fotkach widać, że to porządna, gruba bransoleta, a do wykonania względem takiej Alphy np. ciężko się przyczepić. Nawet ma pełne końcowe ogniwka dobrze spasowane z kopertą, w przeciwieństwie do cienkich maskownic używanych masowo np. przez Seiko i Orienta. Dla mnie nawet bransa od Big Mako na fotkach wypada gorzej od tej, a na żywca - wiadomo jaka jest (nienajlepsza to łagodne określenie) ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
union
[Usunięty]
:
Zobaczymy jak do mnie dotrze.Na pewno odniosę się do tej kwestii ponieważ na pasku miałem za 70 $ a do bransolety 54 $ musiałem dopłacić.

:
union, :shock: :shock: :shock: no to pojechales po bandzie. Jaka by nie byla, to napewno nie jest warta 50 dolkow, za ok 30 mozna miec porzadna od TaniegoDobrego

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Sylwek
[Usunięty]
:
Michał, ale od TaniegoDobrego mogłaby nie pasować tak dokładnie jak fabryczna ;)
a tu jest fabryczna i taki zegar na kajdanie za 130 preziów to nadal jest dobry zakup ;)

:
Wszystkie te fabryczne się zwężają, poza tym zapięcie to porażka...
Przyjdzie, zobaczysz, opiszesz wrażenia :)

:
Cytat:
zapięcie


No wlasnie... Przypomina mi to zapiecie w Bajglu. Fajne jak na zegarek za 35 baksow. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
a mnie wygląda dobrze - prawda jest taka, że trzeba pomacać i żadne melepecenie tego nie zmieni!

Ja rozpatruję cenę w całości po prostu. 130$ za zegar na bransie tej powyżej to dobra cena a 70 za zegarek na smoku to rewelacja.
Nie wyliczajmy ile kosztuje bransa ze zwykłego odejmowania. To jest bez sensu - przypomina mi przeliczanie ile kosztuje herbata na placu Św. Marka w Wenecji przez ubogich turystów. I że taaaaaka droga.

To lepiej sobie w termos nalać i popijać siedząc na tym placu na glebie. :))

Pomijam fakt, że nie ma nigdzie takiej samej, żeby porównać cenę. Jak się komuś :złośliwiec: podoba ta od taniego to niech kupi i założy i zobaczy jak będzie w tym zegarku wyglądać :P

Skate or die!
union
[Usunięty]
:
Koledzy kumoterzy wszystko sprawdziłem i taniej nie było.
124 $ za taki zegar to dla mnie cena akceptowana.
Ba jak dobrze trafię to będzie super zakup.
A zegarek podoba mi się bardzo i to jest najważniejsze... :)) pifko cool

:
prezesso napisał/a:
Ja rozpatruję cenę w całości po prostu. 130$ za zegar na bransie tej powyżej to dobra cena a 70 za zegarek na smoku to rewelacja.
Nie wyliczajmy ile kosztuje bransa ze zwykłego odejmowania. To jest bez sensu


+1 pifko

[ Dodano: 2013-01-08, 21:56 ]
Michał napisał/a:
za ok 30 mozna miec porzadna od TaniegoDobrego


Na czym wg Ciebie polega porządna bransoleta?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał napisał/a:
Przypomina mi to zapiecie w Bajglu. Fajne jak na zegarek za 35 baksow. ;)

W którym Bajglu, bo nie wydaje mie się? Przecież tam jest blaszka cieniutka, a tu full metal cośtam:




Solidny klips, jeszcze z przyciskami-bezpiecznikami po bokach.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
union
[Usunięty]
:
Borewicz napisał/a:
Solidny klips, jeszcze z przyciskami-bezpiecznikami po bokach.

wygląda solidnie dlatego zamówiłem.. :złośliwiec: cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.