Seiko bell-matic 17 j.
Odpowiedz do tematu

:
...drogo, drogo, ale napaliłem się na niego jak arab na kurs pilotażu ;)

:
Ten allegro był mega wypas , ale nie przypuszczałem że tak drogo pójdzie , nawet nie brałem udziału po co kumotrom nerwy psuć , choć nie widać nicków to tak myślałem że ktos od nas i gmt weźmie udział w aukcji

Mr.x
[Usunięty]
:
Ahh Kocham BellMatici muszę sobie kiedyś sprawić, nie wiem dlaczego, ale mają coś w sobie co sprawia, że przypominają mi HiBeaty seiko.

:
Tak kiedyś myślałem nad tym, że warto byłoby mieć chociaż jednego Seiko w kolekcji - jako przedstawiciela gatunku :wink: Wiem już, że będzie to bellmatic :) - po woli będę się za takim rozglądał :) W każdym razie na automatyczne chrono (najlepiej bullhead) Seiko albo Citizena też mam ochotę.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
...słuszny kierunek Panie Smoku ;)

:
Smoku poluj na bell-matica , bull-head tez jest bardzo fajny , tylko u nas w kraju moze byc problem z serwisem chronografow - zwykly zegarmistrz moze nie miec czesci a serwis seiko to juz raczej wiecej bedzie kosztowac

Mr.x
[Usunięty]
:
Eee tam podejrzewam, że szybciej i taniej byłoby odesłać takie chrono np do Noah:)

BTW myślę, że Bell i Vintage chrono np: 6139 to must have w kolekcji fana Seiko:)

:
...i na to przyjdzie czas ;)

:
Polować będę na jedno i drugie, tak po prawdzie, to teraz już nie wiem co bym chciał bardziej czy bellamtica, czy chrono, tak więc docelowo planuję zanabyć oba :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Mr.x
[Usunięty]
:
Nie planuj tylko kup;)

:
Mr.x napisał/a:
Nie planuj tylko kup;)


na to trzeba kasy :wink:
Ostatnio na ruski wydałem ciężkie pieniądze - za parę dni dobiję Was fotkami w dziale radzieckim :wink:
No i jeszcze jak konto na payalu mi się zweryfikuje to chińczyka będę zanabywał :wink:
Na razie muszę trochę przystopować, ale tylko na krótką chwilę :D

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol, przystopować, komu Ty to mówisz, nałogowcom, nikt nie wierzy w Twoje słowa. :wink: :lol:

A już jestem ciekawy co tam zanabyłeś w celu podsycenia naszej nienawiści :P

:
svedos napisał/a:
Karol, przystopować, komu Ty to mówisz, nałogowcom, nikt nie wierzy w Twoje słowa. :wink: :lol:


Sylwek, w sumie to masz rację, właśnie kupiłem Czajkę z forumowego bazaru.

Co do nowych nabytków to w łikęd postaram się zrobić fotki w świetle dziennym :)

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
...Panowie, toż to zegarki japońskie tutaj mają być górą, a Wy o ruskich nawijacie, oj nieładnie, nieładnie

:
to dla równowagi ,wnętrzności BellMatika ,choć nie 17j tylko nieco inny..:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.