STEINHART "MARINE Chronograph Edizione BRONZO"
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
Wiadomo było, że i Steinhart zrobi z brązu. :))

Za kilka lat widzę te posty w stylu: "Nie zestarzał się jak na zdjęciu. Ma takie zacieki jak na garnku u sąsiada-studenta. Reklamować?". :))


"Wracałem wczoraj z imprezy i porobiły się zadrapania od przełażenia przez krawężniki. Co za szajs." :))

Gburp.

:
Stenek ładniejszy od Ponuraja.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
48 cholernych milimetrów? To się wiesza na ścianie?

pozdrawiam
Narfas

:
Inna wersja praktycznie tego samego zegarka - MARINE Officer Bronze

http://www.steinhartwatch...Bronze,661.html






:
Narfas napisał/a:
48 cholernych milimetrów? To się wiesza na ścianie?

pozdrawiam
Narfas


pierwowzór ma 52 mm, więc i tak nie zaszaleli :P

Jest jeszcze średnio udany homarek tego panuraja: http://www.manbushijie.com/productshow-418-6.html (+inne kolory)

:
Tomek napisał/a:
Inna wersja praktycznie tego samego zegarka - MARINE Officer Bronze


ten ma 44mm czyli ludzki rozmiar ;) Poza tym nie ma tej IMO fajnej zielonej tarczy i jest o około 400 euro tańszy - mnie się chorera podoba :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Do mnie też on gada - pomimo, ze inspiracja. Jednak ciągle nie jestem przekonany do jego "starzenia się".

:
Słoniu napisał/a:
Jednak ciągle nie jestem przekonany do jego "starzenia się".


No właśnie, jakby ten brąz wyglądał tak samo po 2 latach to bym się pewnie kiedyś skusił :/ hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
jakby ten brąz wyglądał tak samo po 2 latach

To planujesz mieć tyle czasu :shock:
Co to się porobiło hmmm
Dla mnie te wszystkie brązy to porażka, moda taka...żeby kasę wyciągnąć, krzywdę zrobić :złośliwiec:

:
Cezar napisał/a:
Dla mnie te wszystkie brązy to porażka, moda taka...żeby kasę wyciągnąć, krzywdę zrobić :złośliwiec:


No ale ten Steinhart przynajmniej nie jest 2 lub 3x droższy od analogicznych modeli w stali ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.