Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
Poczekajcie z tydzień i znowu będzie 70$

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
jerry napisał/a:
Jakoś nie kojarzę tego werku - czy to coś sensownego :?:


Alamo go opisywał w recenzji PA6006. Jest to 100% klon Ety 2824 - czyli jakość wykonania ta sama, częstotliwość pracy ta sama, stop sekunda i dokręcanie.

:
Panowie a otwiera Wam się w ogóle strona "manbushijie.com" mnie cały czas wyskakuje błąd serwera i koniec..

:
nav, - u mnie działa hmmm

:
nav napisał/a:
Panowie a otwiera Wam się w ogóle strona "manbushijie.com" mnie cały czas wyskakuje błąd serwera i koniec..
podobno strona gdzieś tam została oznaczona jako niebezpieczna i dostawca internetu potrafi blokować dostęp do takiej strony .

:
nav, u mnie też chodzi bez problemu.

:
U mnie za nic nie działa, czyli jest najpewniej tak jak napisał Rudolf A to w ogóle zgodne z prawem? tzn takie selektywne blokowanie stron?

I wracając do tematu macie Panowie namiary na inne sklepy? Znalazłem na zatoce ale za 130 USD

:
nav napisał/a:
U mnie za nic nie działa, czyli jest najpewniej tak jak napisał Rudolf A to w ogóle zgodne z prawem? tzn takie selektywne blokowanie stron?

I wracając do tematu macie Panowie namiary na inne sklepy? Znalazłem na zatoce ale za 130 USD


Nie wiem skąd masz łącze do Internetu ale w Neostradzie stronka działa. Spróbuj podmienić numery DNS na te tepsowe

194.204.152.34
194.204.159.1

:
U mnie też nie działa :/ , dostawca to UPC

:
Toyota dzięki, zadziałało :))

:
No niech no te Parniaki produkują, bo święta idą...

:
Toyota napisał/a:
...Spróbuj podmienić numery DNS na te tepsowe

194.204.152.34
194.204.159.1

Kochanieńki, weź mnie toto jakoś bliżej objaśnij, bo ni w ząb nie nadążam, a problem z manbushije mam ten sam :))

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz napisał/a:
Toyota napisał/a:
...Spróbuj podmienić numery DNS na te tepsowe

194.204.152.34
194.204.159.1

Kochanieńki, weź mnie toto jakoś bliżej objaśnij, bo ni w ząb nie nadążam, a problem z manbushije mam ten sam :))


W konfiguracji routera musiałbyś zmienić wpisy DNS na te które podałem.

spróbuj może przez którąś z bramek http://prx.centrump2p.com/

Klikasz na link bramki, jak się otworzy to wklejasz w okienku adres z manbushijie.com

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2012-12-05, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Proszę, TU jest instrukcja zmiany DNS :))

:
wielebny napisał/a:
Proszę, TU jest instrukcja zmiany DNS :))


No tak, ja od dupska strony zacząłem, zboczenie zawodowe :facepalm:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.