Nowości Haliosa na 2013
Odpowiedz do tematu

:
Mnie się i ta Madzia nie podobała, no ale w tym wypadku jakoś faktycznie to było umocowane. Tradycyjna maoryska sztuka, brand z Nowej Zelandii - no trzyma się kupy. Ale tutaj absolutnie się zgadzam.

:
A mua się podoba .. Tylko średnica tego Haliosa mi się nie podoba :twisted:

:
Jedno trzeba przyznać - oceniając samo snycerstwo, to bomba :popcorn:

:
Ja tam lubię takie rzeczy :)
Nawet ta koperta Haliosa coś w sobie ma. Trochę nie konweniuje ze środkiem, tak, jakby to były dwa osobne projekty, niechcący połączone, ale sama robota dla mnie super.

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-10-10, 09:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Sam wzór nie jest zły , ale czy pasuje do tej koperty to sprawa dyskusyjna . Nie mam zamiaru walczyć z tym , bo pewnie hamerykańce łykną bez popitki .

:
To nie jest/nie ma być seryjna produkcja Haliosa tylko jednostkowy przypadek na indywidualne zamówienie wykonany przez gościa Bottega Marrandi z Estonii.

:
HALIOS Seaforth :arrow: http://halioswatches.com/seaforth/

:arrow: http://oceanictime.blogsp...s-seaforth.html













Cytat:

Specifications:

Case material: 316L stainless steel
Dimensions: 40 width, 12mm thickness, 47mm lug-to-lug, 20mm lug width
Vintage-style domed sapphire crystal with underside AR coating
Available in fixed, rotating steel and rotating sapphire (black and gilt dial variants only) bezels
Japan-made Miyota 90S5 automatic movement
300M water-resistance
C3 (green) Superluminova-coated hands and dial markers for optimal low-light visibility
Ships with choice of leather or rubber strap with HALIOS signed buckle

US$675 + shipping

ESTIMATED AVAILABILITY: Q1 2017

:
na tych renderach to takie sferyczne szkło jest?
jakaś nowa moda w tym względzie? wszyscy takie ładują gdzie się da

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.