Jaki zegar ścienny?
Odpowiedz do tematu

: Jaki zegar ścienny?
Szukam jakiegoś fajnego zegara ściennego...
Ma to być na prezent więc jakiś kwarc...

Mnie podoba się taka stylistyka, ale może doradzicie coś fajnego i oryginalnego...
Budżet - 100 zł +/-100 zł :)


Wy macie zegarki ja mam czas...
:
taki? z zegarystojace.pl

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Taki bym chciał



Ceny trochę zabijają, ale może ten jeszcze dostępny, też ponad budżet, ale znośnie cool http://zlotewyprzedaze.sp...ondaine,8957162

Albo taki zupełnie budżetowo ;) http://allegro.pl/zegar-s...4045260099.html


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek,
Taki jak ten drugi moje siostry mają w mieszkaniu :) całkiem śmieszny - to są tak naprawdę dwa zegarky, bo ma tarcze z dwóch stron i można je niezależnie ustawiać ;)

:
goTomek, nosiłbym :))

Kiedyś na jebaju widziałem fajne zegary ścienne z tarczą Rolexa submarinera - miazga jak dla mnie ;)

IMO jak kupować zegar ścienny to albo radio control, albo z cichobieżnym mechanizmem (płynąca sekunda), zapoznaj się z asortymentem JVD, oni trochę tego mają.

:
A jakiś fajny z płynącą sekundą? Ale najwazniejsze - żeby nie tykał!!!!

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, Seiko QXA474K



na amazonie za ok. 85 zł http://www.amazon.co.uk/S...k/dp/B0041W9U7C

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A jakiś ładny? ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To nie są tanie rzeczy .. :złośliwiec:



LukasVanElvis napisał/a:
Kiedyś na jebaju widziałem fajne zegary ścienne z tarczą Rolexa submarinera - miazga jak dla mnie ;)

Jest tego pełno w necie, Rolex, Panerai, nawet Langa i Syna widziałem, ale to ofc fejki.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-03-18, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, na anitasie? Nie ma wersji z "kanapką"? :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
a co powiecie na taki:


do sklepu

Ostatnio zmieniony przez bromborek 2014-03-19, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Wy macie zegarki ja mam czas...
:
Ale to 'tykające' raczej jest co?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, radio controled raczej wszystkie tykające są. Nie widziałem jeszcze krzyżówki cichobieżnego mechanizmu z synchronizacją radiową.

:
No właśnie :(

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mam taki, sorry za zdjęcia, są od Chińczyka co mi go sprzedał:


W nocy robi tak, no... prawie... ;) :


Kupiłem Tu , ale uwaga: dość ciężki jest, szkło solidne (niestety bez AR) + metalowa obudowa, co wpływa na koszt przesyłki hmmm . Występuje w różnych wersjach kolorystycznych.

Wybrałem ten ze względu na lumę. Świeci, ale bez rewelacji, choć latem, gdy późno zachodzi słońce, to całkiem dobrze się sprawdza, zimą za mało doświetlania ma...

Niewątpliwą zaletą jest "płynąca" sekunda, która wzbudza podziw wśród gawiedzi :) i cichy mechanizm.

John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.