FOKA at finish
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Granica stoi na Brynicy na moście między Szopienicami a Sosnowcem. pifko

:
Powtórzę za Nie jest OK:
Cytat:
Dziwna (choć może tylko dla mnie) przypadłość F.O.K.I. nr 46 :(
Na łapie chodzi jak ta lala, a odłożona na półkę (na bok, przy zapiętym pasku, koronką do góry) robi 20 minut na plus w ciągu +/- 10-12 godzin :głową w mur: :głową w mur:
.
.
.
Co to może być... :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Woytec60
[Usunięty]
:
Długi ten "finisz", sto stron zleciało a foczka w lesie ;)
No ale w następnym wątku to już na pewno będą same dobre wiadomości, jestem tego pewien :)

:
Krzychu, czas w którym bezele będą się poprawiać w fabryce Sylwek użyje żeby usunąć duperele zglaszane przez kolegow - że ktos ma np. jakąś kropkę na indeksie, albo date kulejącą. Indeksy sa odlewane z metalu,i można je zwyczajnie spolerować. Tak że jak ktoś ma jakieś uwagi do chodu (zegarki były regulowane de facto dwa razy - może ktoś mu kuku zrobił w paczce :-( )

Fabryka czeka na dostawę, właśnie to z nimi uzgodniliśmy. Jak dostaną i sami sprawdza kwestię, bedziemy wiedzeli jak szybko to usuną.

:
Jak tylko Dominik zaktualizuje listę to otrzymacie powiadomienie na jaki adres odsyłać Foczki.



Bardzo proszę o ile to możliwe żeby zegarki byłe bez pudełek, pasków i dokumentów, wysłane pocztą lub paczkomatem w kopercie bąbelkowej z zamieszczoną w środku kartką z pełnym adresem zwrotnym (paczkomat lub poczta) i nickiem forumowym. To ułatwi szybkie przygotowanie kopert do wysyłki

Proszę także dopisać swoje uwagi odnośnie pracy zegarka tak jak w przypadku Faziego, będę miał wtedy czas na to żeby sprawdzić co jest przyczyną usterki.

:
Fajnie Svedos, bo miałem pytać jak uwagi co do innych dupereli w Foce zgłaszać :)
Bo na PW pisać, to by końca z wszystkimi nie doszedł ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
No właśnie a tak zegarek który do mnie wraca jest rozmontowany, koperta trafia do woreczka foliowego z jej numerem, werk do fabrycznego opakowania na którym też jest stosowny numer, w ten sposób nie sposób pomylić konkretnych egzemplarzy. Tym samym mam swobodną możliwość sprawdzenia i skorygowania zgłoszonych niedokładności.

:
Dominik. otrzymales pm?
moja foka gotowa do wysylki.

:
Przyszla foka.Zbieram szczene z podlogi.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Chopy, dejcie jakieś info na WUS - bo się cudzoziemce martwią :D

:
Mam listę zauktualizowaną o te Osoby, które się odezwały. Poszła do Santino, będą maile szły niebawem do wszystkich.

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Mam listę zauktualizowaną o te Osoby, które się odezwały. Poszła do Santino, będą maile szły niebawem do wszystkich.


No to czekam :) Foka zwarta i gotowa :D

:
Dominik napisał/a:
Mam listę zauktualizowaną o te Osoby, które się odezwały. Poszła do Santino, będą maile szły niebawem do wszystkich.

@ Dominik,
Na pierwszej stronie tego tematu też będzie aktualizacja?

Ostatnio zmieniony przez Mareckimt 2012-11-06, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Rozumiem, że odsyłamy wszystkie Foki? nie tylko osób, które zadeklarowały, że coś jest nie tak?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., :facepalm:

Toć pisał Starszy Pan, że jak nie chcesz, to nie musisz, ale na swoją odpowiedzialność (to moja luźna interpretacja słów Svedosa ;-) ).

I moja podpowiedź: wysyłaj!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.