Mission Antarctica
Odpowiedz do tematu

: Mission Antarctica
Z racji, że jestem posiadaczem parki fajnych trudno dostępnych Citizenów, postanowiłem porobić kilka fotek ;)

Zegarki pochodzą z okresu 1998-2000 i są w świetnym stanie...tytan Duratec daje radę ;)
Nie znam dokładnie historii związanej z tą misją badawczą. Różne są też opinie na temat wielkości limitacji, gdyż numery nie są nabite na deklu. Prawdopodobnie było wyprodukowanych tylko 1000 sztuk z każdego koloru... Dlatego znalezienie tego modelu jest dość trudne.

Jeśli ktoś ma informacje na temat tej misji badawczej lub limitacji, proszę umieścić w temacie.




















World Wide Watches
:
na wypasie zegarki

:
Fajne pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Oba świetne ale niebieski de beściak.
Graty pasti pifko

:
Przygarnąłbym !

Maras68
[Usunięty]
:
i ja, i ja, też :)) tego z ciemniejszą tarczą....

:
U mnie się tak prezentował





Ostatnio zmieniony przez jaro19591 2014-03-29, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
Szymon
[Usunięty]
:
Przymierzałem, ale nic mi nie urwało... Niby wszystko ok, ale coś mi nie pasuje jednak - nie mój klimat. Wykonanie natomiast świetne i Duratect naprawdę daje radę!
Graty Pasti rarytasów!

:
Podobają mi się ale chciałbym jakiegoś przymierzyć bo wyglądają na dość duże.

:
Duże? To są dameczki! :D

:
Lubie dameczki :P

:
Zacne czasopodawacze pifko

:
Mogę napisać jedno. Miałem po tym Citizenie inne zegarki z Duratectu (Attesy), ale ten po półrocznym, codziennym noszeniu zapinkę miał wolną od biurkowych zarysowań, czego o tych nowszych już powiedzieć nie mogę.

:
Morion napisał/a:
Podobają mi się ale chciałbym jakiegoś przymierzyć


Wygląda na to, że u mnie zagoszczą na dłużej...oglądanie na zlocie lub jak będziesz gdzieś w okolicy to daj znać ;)

World Wide Watches
:
Chętnie tylko z tej mojej peryferii wszędzie daleko :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.