poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
bow napisał/a:
Zastanawiam się, czy taki mi się podoba...


miałem brać, ale trafił się akurat GW...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
rybak napisał/a:
bow napisał/a:
Radomskie!!!


Zapewne, ale Blaz to na pewno Camele ma... :D


Gdybym palił to poszedłbym raczej w ręcznie robione pudełka z grzałką. :))

Robciu, a po co Ci drugi?

:
Zupełnie po nic...
Ot tak se pacze...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Blaz napisał/a:
rybak napisał/a:
bow napisał/a:
Radomskie!!!


Zapewne, ale Blaz to na pewno Camele ma... :D


Gdybym palił to poszedłbym raczej w ręcznie robione pudełka z grzałką. :))



Lepiej zostan przy tej poezji... ;)



bow napisał/a:
Zupełnie po nic...
Ot tak se pacze...


To nie wrozy nic dobrego... :))

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
To był cytat. Za mały jestem do takiej twórczości. :))

Cały czas zastanawiam się nad bransoletą...


Szymon
[Usunięty]
:
Blaz, bransoleta zacna :!:
Wiem, bo mam :)) Tylko kuffa droga :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-06-06, 10:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Droga? Tak, stosunkowo droga, choć cenowo podobna do np. bransolety watchadoo. Znalazłem informację, że w polskim serwisie Casio możesz ją dostać za 220 zł (około 2 tygodnie czekania). Taniej więc niż np. w tiktoxie. Zastanawiam się z innego powodu. Gdyby w GW-5000 był taki twardy plastikowy pasek jak w DW/GW-5600 to bym się nawet nie zastanawiał. Jednak jest on miękki jak guma i komfortowy w noszeniu. Bransoleta więc w takim przypadku byłaby tylko fanaberią...

Szymon
[Usunięty]
:
No 220zł to faktycznie niezła cena. W tiktoxie ok 300zł jesli dobrze pamiętam. Biorąc pod uwage, że kupując ją do DW-5600 właściwie podwajasz wartość kompletu to można się zastanawiać nad sensem ;) Dobrze, że ja swoją miałem w koplecie :)

:
polski serwis Casio = Zibi?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Tak, ale ten centralny w Sochaczewie, bo zwykłe i tak dzwonią właśnie tam. Aha i szkoda czasu na pytania w Timetrądzie, choć to też Zibi, bo w sklepach wiedzą jeszcze mniej, a w zasadzie nic, jeśli chodzi o dostępność części.

Szymon
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Aha i szkoda czasu na pytania w Timetrądzie, choć to też Zibi, bo w sklepach wiedzą jeszcze mniej, a w zasadzie nic, jeśli chodzi o dostępność części.

Tiaaa... kiedyś próbowałem zapytać o części do mojego starego Casio... to usłyszałem ciszę..

:
Ja tutaj zamawiam jak czegoś potrzebuję i jeszcze nigdy mi nie odmówili. :)

http://zibi.pl/index.php?id=25

Co do bransolety to faktycznie bardzo wygodna, ale po pewnym czasie jej plastikowość zaczęła mnie odrzucać (zwłaszcza trzaski przy większym zgięciu nadgarstka). W połączeniu z negatywem sprawiło to, że 5610BC miałem tylko przez trzy miesiące... hmmm

Choć w sumie być może w towarzystwie porządnego nieplastikowego zegarka nabrałaby nowego wyrazu. ;)

:
Jak zamówiłem pomarańczową obudowę do gw9100 w maju zeszłego roku, to nawet nie zadzwonili...
:popcorn:

:
Cezar, to jak jeszcze zadzwonią to daj znać ;)

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Seven, ja również ją miałem. Właśnie przy 5600BC. Też kilka miesięcy. Pasowała mi. Co mi w pasku przeszkadza? Długość co powoduje niesymetryczność i umieszczenie szlufki z boku przegubu. Niewygodne to jest. I - tak jak wspomniałem - tylko fakt, że pasek do GW-5000 jest miękki, powstrzymuje mnie przed kupnem bransolety. ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.