Nowy Seiko Monster
Odpowiedz do tematu

:
bEEf napisał/a:
A mnie się podoba ta cieniowana pomarańczka

W wersji bordowej bym go widział u siebie... ;-)
Ale ze stalowym luminowanym bezelem

:
Ten nowy Monster w klasycznej kolorystyce jest ok, bez szału ale podoba mi się

:
Ujdzie ;)

World Wide Watches
:
Czemu na zdjęciu Beefa w miejscu dnia jest "I"?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
Czemu na zdjęciu Beefa w miejscu dnia jest "I"?

...a czemu nie...

:
A jaki to dzień "I"? Na zdjęciach Błaza jest "Mon", więc zakładam że tam są skróty nazw dni, a nie numerki miesięcy.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
...ciniol, od "I" do "VI" Seiko też oznacza dni tygodnia


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-09-03, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki, w sumie peirwszy raz widze takie rozwiązanie.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
siero182 napisał/a:
frog to szczęściarz jesteś, mi robi koło 15 sec na dzień i trochę mnie to zszokowało bo "piątka" którą kupiłem dawno przed nim ma dokładność ok 1 sec/dzień. W sumie troszkę mnie to rozczarowało, ale pewnie da się wyregulować.


To chyba tak nie całkiem do mnie hmmm hmmm

Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
Hmm, jakbym tak dostał wszystkie te modele nowe na raz, to złożyłbym z nich coś co mi się by podobało naprawdę. Ogólnie jak dla mnie nie jest źle, ale z kapci nie wyrywa. Cienowany pomarańcz fajny, ale wolałbym ze stalowym bezelem i czarną czcionką na nim.

hrg.pl
:
Maxio napisał/a:
...ciniol, od "I" do "VI" Seiko też oznacza dni tygodnia

Obrazek


Ja chyba w moim SNZH55 tak miałem.. zwróćcie uwagę na czwartek: nie IV a IIII..

:
corten napisał/a:
zwróćcie uwagę na czwartek: nie IV a IIII..

To częste przy rzymskich cyfrach na zegarach.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Blaz
[Usunięty]
:
corten napisał/a:
Maxio napisał/a:
...ciniol, od "I" do "VI" Seiko też oznacza dni tygodnia

Obrazek


Ja chyba w moim SNZH55 tak miałem.. zwróćcie uwagę na czwartek: nie IV a IIII..


Rzymianie pisali IIII, a nie IV, VIIII, a nie IX. To są zmiany wprowadzone w średniowieczu, bo manuskryptom nie chciało się tak dużo pisać. :))

:
Patrz Pan, nie wiedziałem ...

:
Jakby w pomarańczowym zmienili bezel i koronkę za stalową był by miód i malina. A jak by jeszcze zostawili starą koronkę to i orzeszki by były. Wreszcie w OM data czarna.
A w czarnym tylko koronka do wymiany. Reszta super.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.