Historyczna recenzja Xicorra Circle by ciniol
Odpowiedz do tematu

:
Cinol - dzięki za reckę!

: Re: 1
ciniol napisał/a:
Aha zapomniałem dodać że zdjęcia świecenia postaram sie zrobić lodówką po zmroku :mrgreen:


you're simply the best :lol:

zyj terazniejszoscia
:
No i wreszcie się doczekalim :mrgreen:

:
Ciniol niepogada...ladna recka :mrgreen:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Tomek spoko, przepraszam i zwracam honor myślałem że pijesz do tego że się ociągałem z recenzją :mrgreen: nic nie będę edytował w temacie

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-25, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wreszcie ;)
Ciniol dzięki :)

:
Tomek - good job, że wydzieliłeś.

Ciniol - tak się tworzy historię, tak się tworzy historię

:
Nijak nie przekonuje mnie ten zegarek. Recenzja tego nie zmieniła, a fotki porównawcze jeszcze go pogrążyły.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Rafał, mówiłem Ci to osobiście macając, powiem i tu :mrgreen:
Idąc Twoją nomenklaturą indeksów jako kreseczek i kropeczek, to dla mnie kropeczki na kwadransach robiące tak naprawdę za trzy kreseczki (odpowiednio 1sza kropeczka to minuty 14-16, 2ga to 29-31 itd.) powinny na tarczy być tylko kropeczkami, a nie kropeczkami z doklejonymi amputowanymi kreseczkami na minutach 14,16,29,31,44,46,59,01 bo psuje to trochę całość.. Mam nadzieję, ze jeszcze w miarę zrozumiale to zabrzmiało..

No ale to tylko taka mała niedygresja :mrgreen: bo zamierzalem tylko pogratulować recki :mrgreen:

:
Optonic, No mnie też nie przekonuje.
Zresztą, ja go widziałem na żywo już dość dawno.
Ale wreszcie mamy recenzję "normalnego" użytkownika :-)

:
Ciniol,

czyżbyś nie zrobił fotek po zmroku, bo nie świeci? :mrgreen: :shock:

zyj terazniejszoscia
:
Recenzja fajna.
Zegara nie widziałem na żywo, ale jakby nie było tych kresek pomiędzy pięciominutowymi indeksami i datownika, to zupełnie inny zegar byłby.
IMO lepszy.

:
Ciniol - przyślij no mi tego Cyrkla na kilka dni, to mu jakieś uczciwe fotki zrobię. ;-)

:
Fajna i przydatna recenzja. Już wiem, że poczekam na M20 :D
Gdyby nie koronka i zakończenie wskazówek, to zastanawiałbym się nad zakupem.
Chyba, że jak to bywa, olśni mnie przy okazji jakiegoś macania :)

:
THX za reckę :mrgreen:
Zegarek miałem okazję pomacać przez dłuższą chwilę i jednoznacznie muszę stwierdzić że przynajmniej mnie do siebie przekonał szczególnie swoim dizajnem a Garda zapowiada się jeszcze lepiej :twisted: :twisted:
Jestem przekonany że jako EDC może się sprawdzić z bardzo dobrze

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.