ALE JAJA!!! Czyli majstersztyki rodem z allegro...
Odpowiedz do tematu

:
Nom... a w dziale technicznym debata o wprowadzeniu działu chińskiego i lament, że będzie zalew tematów o podróbach i inspiracjach facepalm

Ostatnio zmieniony przez Chorwat 2015-01-28, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Remik napisał/a:
Na bank to widzieliście , ale na KIZI :shock: taki TAG :shock: w takiej cenie :shock:
Moderancja chiba ferie ma :shock:

http://zegarkiclub.pl/for...%C3%B3wk%C4%99/

Na bank nie wszyscy mają konto na KMZiZ... ;) Warto o tym pamiętać wrzucając linki do stron wymagających logowania! hmmm

Ostatnio zmieniony przez Kasamene 2015-01-29, 08:18, w całości zmieniany 1 raz
Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Kasamene, mogłem zapytać zanim wrzuciłem :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik napisał/a:
Kasamene, mogłem zapytać zanim wrzuciłem :D

Spoko, nie bierz tego osobiście! :)) Często się widzi wrzutki stamtąd, a lepiej już byłoby screena wrzucić czasem.

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Remik, przeca to nie Tag. plask Tylko głęboka inspiracja. ;)

Kasamene napisał/a:
Remik napisał/a:
Kasamene, mogłem zapytać zanim wrzuciłem :D

Spoko, nie bierz tego osobiście! :)) Często się widzi wrzutki stamtąd, a lepiej już byłoby screena wrzucić czasem.

Cza to umić.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Kasamene napisał/a:

Spoko, nie bierz tego osobiście! :)) Często się widzi wrzutki stamtąd, a lepiej już byłoby screena wrzucić czasem.

Cza to umić.

W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi.
Ja oczywiście preferuję prawilne PrtScr, ale wiadomo, nie każdemu pasuje :)

Roman S.
:
facepalm nie chce mi się bawić kiedy mam dostępny tylko telefon :foch:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
katoda napisał/a:
Dorian06 napisał/a:

Kasamene napisał/a:

Spoko, nie bierz tego osobiście! :)) Często się widzi wrzutki stamtąd, a lepiej już byłoby screena wrzucić czasem.

Cza to umić.

W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi.
...

Nie każdy. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
Nie każdy.


katoda napisał/a:
W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi *.



* Nie dotyczy członków KSF :złośliwiec:

:
Szymon, hmmm co ma wspólnego KSF z Narzędzie wycinanie :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
Dorian06,

Zawsze jest to jakiś kontakt z cyfrowym obrazem ;) :))

:
Szymon napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Nie każdy.


katoda napisał/a:
W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi *.



* Nie dotyczy członków KSF :złośliwiec:


:P

:złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
Szymon napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Nie każdy.


katoda napisał/a:
W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi *.



* Nie dotyczy członków KSF :złośliwiec:


:P
Obrazek
:złośliwiec:


Przyznaj się kto Ci pomagał :twisted:

:
Szymon napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Szymon napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Nie każdy.


katoda napisał/a:
W Windows7 i powyżej jest bardzo fajne narządko o nazwie w wersji angielskiej "Snipping Tool", a po polsku "Narzędzie wycinanie". Przy jego pomocy zrobienie zrzutu ekranu to naprawdę pestka, każdy laik sobie poradzi *.



* Nie dotyczy członków KSF :złośliwiec:


:P
Obrazek
:złośliwiec:


Przyznaj się kto Ci pomagał :twisted:


Sam do tego doszedłem. ;) :D :D :D





Dzięki nauczycielu.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
hop :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.