...ludzkiej pysze ;-)
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Narfas napisał/a:
od czasu do czasu.


O to to, zwlaszcza to :złośliwiec:


Krzychu - dawaj ściereczkę :))

Blaz
[Usunięty]
:
A tymczasem Steinhart kupuje sobie kolejne cygaro i z uśmiechem zbiera profity tego, na co zdecydował się w zasadzie tylko on i Precista, a co wiele microbrandów by chciało, ale się boi. :))

:
Cytat:
A tymczasem Steinhart kupuje sobie kolejne cygaro i z uśmiechem zbiera profity tego, na co zdecydował się w zasadzie tylko on i Precista, a co wiele microbrandów by chciało, ale się boi. :))


facepalm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Narfas napisał/a:
Bo to jest czysta prowokacja.

A imho to kolejne bicie piany, co wraca jak bumerang co jakiś czas. Taki typowo flejmowaty temat, w którym niektórzy z radością się odnajdują ..

:
Blaz napisał/a:
A tymczasem Steinhart kupuje sobie kolejne cygaro i z uśmiechem zbiera profity tego, na co zdecydował się w zasadzie tylko on i Precista, a co wiele microbrandów by chciało, ale się boi. :))


To nie ma nic wspólnego z odwagą, tylko przyjętym modelem biznesu.
Ta limitacja zejdzie mu w miesiąc.
Facet ma firmę, która służy zarabianiu pieniędzy. A nie pitoleniu o ochronie lasow w Amazonii. I jak to rozumiem, i to jest jego święte prawo.
Nikt nikomu nie broni założenia firmy, przyjęcia tej samej polityki,i kupowania kolejnych cygar ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
I o to mi właśnie chodzi. Bo wielu mówi o etyce biznesu, o szmerach bajerach, a gdyby było na miejscu Steinharta zrobiłoby to samo. A nie robi, bo brakuje:

a) forsy na rozruch,
b) życiowego cwaniactwa,
c) umiejętności bycia szczerym, także przed samym sobą.

Razem lub osobno. ;)

Co by nie mówić o Steinharcie, tych 200m/300m, czy kolejnej wariacji na temat Rolka, to Steinhart w tym danym segmencie robi coś, co się dobrze sprzedaje i ma dobrą jakość. Popyt/podaż. Gdyby nie było zapotrzebowania na homary Rolka, to nie byłoby Steinharta takiego jaki teraz jest.

MQJ, Alpha czy Steinhart to ta sama bajka, tylko że jakościowo to inna liga. Dlatego np. miałem Steinharta i Debaufre, a nie miałem Alphy czy MQJa.

Steinhart nie pierwszy i nie jedyny zaczynał od klonów. Pytanie tylko czy na tym się poprzestaje czy idzie się dalej. Imo Steinhart tym właśnie zyskuje nad np. Precistą, że jednak próbuje tworzyć coś swojego.

:
No i co by nie mówić Stenka 200 metrów wr, a 200 metrów Parnisa, czy Alphy? Dzień, a noc :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Alpha nie robi WR200 :-)

:
Tomek napisał/a:
Taki typowo flejmowaty temat, w którym niektórzy z radością się odnajdują ..

U nas podobnie, co widać powyżej :D

:
wahin napisał/a:
Tomek napisał/a:
Taki typowo flejmowaty temat, w którym niektórzy z radością się odnajdują ..

U nas podobnie, co widać powyżej :D


Prawdę mówiąc nie odniosłem wrażenia, żeby Tomek pisał o jakimś konkretnym forum.
Raczej tak ogólnie, rozumiesz.

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
wahin napisał/a:
Tomek napisał/a:
Taki typowo flejmowaty temat, w którym niektórzy z radością się odnajdują ..

U nas podobnie, co widać powyżej :D


Prawdę mówiąc nie odniosłem wrażenia, żeby Tomek pisał o jakimś konkretnym forum.
Raczej tak ogólnie, rozumiesz.

pozdrawiam
Narfas

Niestety o naszym, bo na cytowanym sąsiednim rzadko bywam .. Powinienem się odnieść do tego fragmentu Twojej wypowiedzi ..
Narfas napisał/a:
Wsadzenie kija w mrowisko na sąsiednim forum oczywiście powoduje reperkusje na forum niniejszym, ze szczególnym uwzględnieniem wątków o ludzkiej pysze i o Strojnym.

C'est la vie. To jak grypa. Trzeba przez to przejść od czasu do czasu.

To przykre, ale tego typu flejmogenne tematy zyskały u nas dużo większą popularność, niż najciekawsze wątki o tematyce czysto zegarkowej.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-01-16, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, nie przesadzaj, zajrzyj do wątku o Żubrze, drugą setkę zamkniemy do końca tygodnia. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tomek, a ten watek nie ma tematyki zegarkowej?
Wg mnie jest tak mocno zegarkowy, ze az za bardzo ;)

beceen | ***** ***
:
Tomek napisał/a:
To przykre, ale tego typu flejmogenne tematy zyskały u nas dużo większą popularność, niż najciekawsze wątki o tematyce czysto zegarkowej.


Niestety mam podobne wrażenie. Sytuację ratuje fakt że w tych flejmach można znaleźć skrawki wiedzy, "kto komu i co podrabia"...

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.