...ludzkiej pysze ;-)
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Zwisa ci, a jakoś jednak rusza... cool :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2013-01-16, 16:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Iks napisał/a:

hrabia napisał/a:
Rżną od innych aż miło, tyle że chcą za te zżynki kilka razy więcej niż Azjaci.


Bo te zrzynki są jakościowo lepsze od Parnisów? Bo dostajesz gwarancję i serwis ? (nierzadko też pogwarancyjny - gratis). Bo zegarki trzymają WR? itd. itp. Generalnie chyba tylko linia Ocean 1 i kolekcja Marine Chrono u Steinharta to różnorakie homary, reszta to design własny, jest też kilka fajnych patentów jak np. teleskopy na imbus ;)

No i ja się domyślam, że się płaci za serwis i gwarancję. I za jakość wyższą na pewno też.
Tylko moim zdaniem się to nie opłaca.
Wiem też, że Steinhart ma własne projekty, ale skojarzenie mam takie, jakie mam. Cóż począć?


I nadal nie mam pewnośc, czy "zżynki", czy "zrzynki"... :(

Cytat:

hrabia napisał/a:
Mam identyczny stosunek do Steinharta jak do Alphy i Parnisa. Tylko uważam, że za taki pieniądz kupowanie homydżów się nie opłaca.


No sory, ale nawet 2 tysie za homara rolka to dalej tylko 1/10 ceny pierwowzoru. Ja lubię mieć porządnie wykonane i w pełni funkcjonalne zegarki, a Alpha mi tego mimo wszystko nie zapewniła jeśli chodzi o homary suba. (No bo Daytona to inna bajka ;) )

Jasne, ja rozumiem, wyraziłem tylko swoje zdanie. Ja bym na homydża nie wydał więcej niż kilka stów. Nawet najlepszej jakości. Gdybym chciał mieć coś, co wygląda jak sub, to bym sobie Casio kupił, był jeden taki model ;) . Ale raczej nie chcę, a Daytony to już w ogóle :P . Z rolexa mi się tylko Milgauss podoba i czasem jakieś starocie.

:
Blaz napisał/a:
Zwisa ci, a jakoś jednak rusza...


A bo ja ogólnie fanboyem marki jestem :)) :złośliwiec:

[ Dodano: 2013-01-16, 17:17 ]
hrabia napisał/a:
Ja bym na homydża nie wydał więcej niż kilka stów. Nawet najlepszej jakości.


Paaaanie, jakby były świetnej jakości homarki rolka i omegi, po kilka stówek od sztuki, to ja biorę 5 od razu :) :))

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-01-16, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:
Blaz napisał/a:
Zwisa ci, a jakoś jednak rusza...


A bo ja ogólnie fanboyem marki jestem :)) :złośliwiec:



Ty to powiedziałeś. :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2013-01-16, 17:19, w całości zmieniany 1 raz
:
hrabia napisał/a:
...I nadal nie mam pewności, czy "zżynki", czy "zrzynki"...

;) zrzynki, zrzynki, zrzynki :idea: (zawsze i wszędzie) ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Iks napisał/a:
No bo był.


co zes sie tak zajerzyl? lubisz stenka, to ok. Ja nie ;)
a co do projektowania - no wg mnie, jak sie projektuje, to sie robi od podstaw cos oryginalnego. A ta limitka snowflake'owa jest zrzynką niemal 1:1.
Ja mam tak, ze nie przepadam za homarami, bo wole zawsze pierwowzor (inna sprawa, ze ciezko czasem stwierdzic co bylo jajkiem, a co kura). Do niektorych mam wieksza cierpliwosc, do innych mniejsza. A takie pisanie, ze "designed by steinhart" to sciema i mojego buraka wzburza.

beceen | ***** ***
:
Fazi napisał/a:
hrabia napisał/a:
...I nadal nie mam pewności, czy "zżynki", czy "zrzynki"...

;) zrzynki, zrzynki, zrzynki :idea: (zawsze i wszędzie) ;)

Zapamiętam.

:
Słoniu - niech no mnie Osoba pokaże te wiele własnych projektów...

:
Santino, - triton, ocean 2, le mans, aviaton, military, apollon.

Zrzynki to: ocean 1, chrono marine,

Modele bazujące na specyfikacjach ogólnych: Piloty i Marine

[ Dodano: 2013-01-16, 18:05 ]
I to tyle co Stenek robi :D

:
Cytat:
Santino, - triton, ocean 2, le mans, aviaton, military, apollon.

Zrzynki to: ocean 1, chrono marine,


Dokładnie. Przy czym Triton, Apollon, Ocean 2 i Aviation to całe linie, a nie pojedyncze zegarki ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zrzynki z Rolexa robi co druga firma .. Nie wiem, co żeście się tak Steinharta uczepili ..

A czy ktoś kupuje homara za 2 kafle czy za 100 zł - to jego prywatna sprawa .. Jeśli to nie narusza jego wewnętrznego buraka ..

:
Tomek napisał/a:
jego prywatna sprawa ..

Tak, jasne ...
A jak chciałem w Turcji kupić rolexa, albo breitlinga, to Sylwek na mnie krzyczał :oops:

:
Tomek napisał/a:
Zrzynki z Rolexa robi co druga firma .. Nie wiem, co żeście się tak Steinharta uczepili ..


Bo to jest czysta prowokacja.

No bo pomyślcie: zaprzyjaźniona kłalita trafiająca na Czarrrrrną Listę powoduje poważny dysonans poznawczy na sąsiednim forum, z kilkoma możliwymi rozwiązaniami:
1) Czarrrrna Lista jest do bani (to nie przejdzie)
2) Stenek jest do bani (to też nie przejdzie)
3) cały temat homarów wymaga rekultywacji, restrukturyzacji i racjonalizacji, ale to za trudne i skończy się na biciu piany przez kilkadziesiąt stron.

Wsadzenie kija w mrowisko na sąsiednim forum oczywiście powoduje reperkusje na forum niniejszym, ze szczególnym uwzględnieniem wątków o ludzkiej pysze i o Strojnym.

C'est la vie. To jak grypa. Trzeba przez to przejść od czasu do czasu.

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
od czasu do czasu.


O to to, zwlaszcza to :złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:
Narfas napisał/a:
od czasu do czasu.


O to to, zwlaszcza to :złośliwiec:


:głową w mur:
Prowok! Widziałem prowoka!

pozdrawiam
Narfas ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.