Poduszki do zegarków.
Odpowiedz do tematu

:
świetnie wyszły te poduchy :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zastanawiam się nad uruchomieniem produkcji masowej tylko nie wiem jaka może być cena za poduszkę z alcantary i skórzaną.
Możecie mi pomóc w wycenie ? :cool:

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
:
Witaj
Poduchy super :shock:
Sam bym 20 szt chętnie nabył :mrgreen:
Pozdrawiam

:
Reggie napisał/a:
Zastanawiam się nad uruchomieniem produkcji masowej tylko nie wiem jaka może być cena za poduszkę z alcantary i skórzaną.
Możecie mi pomóc w wycenie ? :cool:


Raczej chyba nie, tu sami amatorzy i pasjonaci sikorów. Sam musisz wycenic swoje koszty.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja tez się piszę na 8-10 sztuk, tylko wymiary pewnie troche wieksze od typowych bedą :mrgreen:

:
Jak zamówienia pójdą w takim tempie to terminy będą jak w służbie zdrowia :P

:
ciniol napisał/a:
Raczej chyba nie, tu sami amatorzy i pasjonaci sikorów. Sam musisz wycenic swoje koszty.


Czy 9 -10 zł za sztukę to wygórowana cena ? Mówię tu o poduchach materiałowych z alcantary, eko skóry czy innego fajnego materiału ? Poducha np. z takim paseczkiem środkowym jak na przykładowych fotach.

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
:
To zależy jak na to patrzeć, przy alcantarze pewnie i dobra. Jest też przecież Twoja praca przede wszystkim. Ale popatrz też pod kątem kupujących same pudełka, w cenie od 60 do 200 zł średnio. 10 poduszek - stówka z przesyłką. Może być ciężko dla niektórych.
Ustal jeszcze ile byś chciał za poduszkę z najprostszego i najtańszego materiału - tak aby móc zastąpić te nieszczęsne twarde poduszki, na które nie idzie np zapiąć bransolet. Ja bym, kupił kilka najtańszych, a wówczas dokupienie kilku droższych nie będzie już bolało ;)

hrg.pl
:
...Panowie, ale o cenach i tego typu sprawach to raczej na PW

: Re: Poduszki do zegarków.
Nie no poduchy zawodowstwo, a tym tekstem:

Reggie napisał/a:

... wersje z pikowaniem w romby i poduszki ze 100 % skóry naturalnej.


to mnie po prostu rozbroiłeś...
Słuchajcie - forum rośnie w siłę, zegarek se zrobimy, pasek se zrobimy, pudełko i poduszki do niego też..bajeczka

:
Nooo, to by faktycznie było zajebibi, jakby takie poduchy do FOKI były.
Granatowe z żółtym...

:
I niebieską nitką :)
Kto takie chce? Możemy po prostu zlecić koledze Reggie taką partię w alcantarze, Reggie, zrobisz partię dla nas?

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Kto takie chce?

JA!

:
Napisałem do Reggiego, jak się podejmie, zrobimy listę i jazda. Ktoś mógłby wimierzyuć poduchę z pudła DiS, bo takowe ma też być w Foce?

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Ale popatrz też pod kątem kupujących same pudełka, w cenie od 60 do 200 zł średnio. 10 poduszek - stówka z przesyłką. Może być ciężko dla niektórych.


Ja rozumiem, że dla kogoś kto chce wymienić poduszki w całej kolekcji będzie to duży wydatek, ale za mniejszą kwotę/szt. po prostu nie opłaca mi się tego szyć.
Samą poduchę bez żadnych przeszyć czy innego kombinowania mógłbym zrobić dla ludzi z forum po 6 zł, ale wtedy nie ma w niej nic fajnego :wink:
Wiadomo, że poduchy ze skóry naturalnej będą droższe bo skóra kosztuje niemało jeśli chodzi o sam zakup.

A tan na co dzień to też szyje ..ale nieco inne rzeczy

http://www.facebook.com/p...167897609909123

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.