III rata zaliczek na Fokę
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tylko uważaj żeby ci po północy dynia nie ostała się :mrgreen:

:
To już wiem kto będzie truchło po czwartkowej ustawce rozwoził.

:
O ile pasażerowie nie zapomną, gdzie mieszkają :twisted:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf napisał/a:
O ile pasażerowie nie zapomną, gdzie mieszkają :twisted:

Jak zapomną - wal prosto na Radom :twisted:

:
Poszła III rata... mam nadzieję, że Gerlach uwzględni brak opieszałości we wpłacie i moja Foczka trafi do mnie w pierwszej partii :lol:

World Wide Watches
:
I ode mnie poszła ostatnia rata. :wink:

:
Ja jutro przeleję. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A ja nie :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A może bezpieczniej poczekać, aż Sylwek wróci - będzie to oznaczać, że już zapłacił za bilet powrotny i następna kasa faktycznie trafi już na Fokę. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
JESTEM :mrgreen: :mrgreen:

:
Svedos napisał/a:
JESTEM

To i FOKI niedługo wypłyną do oczekujących!

:
Svedos napisał/a:
JESTEM :mrgreen: :mrgreen:


Taaa... a jaką ja mam pewność, że nie piszesz z jakiegoś ajpada czy ajfona z lotniska na Szynszylach, w oczekiwaniu na odpowiednią ilość gotówki na bilet? Fota misu, fota z dzisiejszym wydaniem "Fakt" (wyborczą mogą mieć na Szynszylach) inaczej nie uwierzę. :twisted: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-08-16, 21:31, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., no nie mam Faktu, ale jak bum cyk cyk jestem w domu :mrgreen: i Foki montuję.

:
bEEf napisał/a:
Z kuniem i stangretem w komplecie :twisted:


A koń ma głowę?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Svedos napisał/a:
Michał G., no nie mam Faktu, ale jak bum cyk cyk jestem w domu :mrgreen: i Foki montuję.


Przekonałeś mnie, jutro robię przelew. :twisted: No chyba żeś na kredytowym leciał i dopiero go będziesz spłacać? :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.